Edyta Olszówka

7,0
10 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Olszówka

Gra z miłym głosikiem Edyty Olszówki , świetne teksty przede wszystkim

toyota7362

Zgadzam sie w 100%, uwielbiam ja tam! Szczegolnie ta natarczywosc, z ktora zadaje pytania po stokroc tej samej osobie (badz temu samemu stworzeniu :>) i ten sarkazm - jest mistrzowska! Tak samo jako Jane w Tarzanie :}

A skoro juz mowa o grze, to moze wiesz, co mam zrobic, jak zacina mi sie pomiedzy rozdzialem 11 a 12 i nie dziala ani plyta 3, ani 4?? :>:> Ponoc takie rzeczy czesto sie w tej grze zdarzaja, ale juz probowalam wszystkiego i nie moge temu sprostac... Bo palam ciekawoscia, co sie stanie, a nie moge grac...

sperma

hej wyobraź sobie mam tę grę na 2 płytkach i mam ten sam problem wyrzuca mnie z gry i koniec balu, zastanawiam się co może być powodem? chyba muszę rozejrzeć się za inną grą. sama jestem ciekawa co dalej :(( ja zainstalowałam jeszcze raz przegrywając save ale nie pomogło chyba trzeba inna płytkę ale skąd??

toyota7362

Nie pomoglo?? To fatalnie, bo wlasni emialam zamiar to zrobic.. Wkurza mnie to, ale sporo osob sie na to skarzy. Na dodatek jestem juz na samym koncu, tak sie meczylam, rozwiazywalam zagadki ludzkosci i dwoch swiatow i nie dowiem sie jaki jest final!

sperma

hej hej a ja poszukałam na forum , nie dałam za wygraną , znalazłam patcha do mojego problemu i zadziałało jaka jestem happy. Tobie proponuję to samo, tylko najpierw poszukaj na tych bezpłatnych zerknij może tu http://gry.onet.pl/1267,122672,,Dreamfall_The_Longest_Journey,plik.html życzę powodzenia

toyota7362

Czyli te patche robia swoje? To mam na dzieje, ze mi tez pomoze (zupelnie sie na tym nie znam) - tyle ze ja potrzebuje do 1 czesci, bo Dreamfall to 2, a ten Twoj to do Dreamfalla wlasnie jest, nie :>

sperma

oki, jeśli potrzebujesz innego to zerknij tu w gogle na tej stronie powinno coś zadziałać

http://www.google.pl/search?q=patch+-+najd%C5%82u%C5%BCsza+podr%C3%B3%C5%BC&ie=u tf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

toyota7362

i jak tam zadziałało czy jednak nie :((( pozdrawiam

toyota7362

No więc NIE, bo ja mam w ogóle wersję 4CD, a większość tych patchy jest na 2CD i poza tym - prawie wszystkie łatają moment z posterunku policji, a takiego ogólnego do mojej wersji w ogóle nie widziałam. Muszę powiedzieć, że troszkę mnie to wkurza i że kupię sobie po prostu nową grę :))))))))))))))))))))))))))))

sperma

sorry że zawracam gitarę ale jaka jest róznica między 2 cd a 4 cóż tam jest ciekawego. lepszego?

toyota7362

4CD to starsza wersja, 2CD jakaś poprawiona pewnie. Zresztą, co ja mam zrobić jak mi się zacina pomiędzy 3CD a 4CD, w momencie, kiedy powinnam zmienić płytę (chyba)?

sperma

hej napisz może jaki masz sprzęt starszy czy nowszy to może coś poradzimy :) ja też bym się wściekła jakby stanęło w połowie, a i jeszcze jedno czy gra ma w instalacji pełna czy taką że chodzi z płytami? pozdro

toyota7362

Nie ma April Ryan bez głosu Olszówki. Zadziorna, sarkastyczna. Teksty bomba - ale same teksty to nic, trzeba je jeszcze odczytać, tchnąć życie w postać i Olszówka zrobiła to świetnie. Choćby dlatego wracam po raz kolejny do TLJ, żeby posłuchać ciętych tekstów April wypowiedzianych z zaangażowaniem przez Olszówkę. Dobra robota.

toyota7362

A ja nigdy nie zapomnę tej małej dziewczynki, jak ukazywała się wszędzie Zoe... ten głos : "Zoeee... Znajdź April!! Ocal ją!! super
ale Olszówka była tam świetna, i jej kruk (Boberek xDD)

toyota7362

ahh Najdłuższa Podróż to jest gra:) Edyta Olszówka jako April wypada znakomicie. ;] gralem w ta gre z 9 razy i nie znudzila mi sie jeszcze...mowie o jedynce bo dwojka mi sie mniej podobala ale tez byla dobra

crazy_kamil

To jest gra niczym film -grasz, ale i równocześnie jakby się oglądało film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones