Eli Roth

Eli Raphael Roth

7,3
5 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eli Roth

Kto go obdarował przywilejem nakręcenia "Komórki"?! Ktokolwiek to zrobił, będzie tego żałował bo zanosi się na kolejny komercyjny niewypał... Eli, daruj sobie, ten film nie jest Ciebie wart, jest tyle innych, ciekawszych scenariuszy do zeps...wyrezyserowania. Fani Kinga naprawdę są Ci wdzięczni za aspiracje do realizacji tego projektu, ale rozumiemy że masz wiele innych, ważniejszych spraw na głowie ...prawda?

Dimensh

zgadzam się w pełni ! miałem tą przykrą okazję by obejrzeć 3 jego filmy i w każdym wypadku żałuję... Śmiertelna Gorączka Hostel i Hostel 2 to jakieś pomyłki , które nie straszą jak na horrory przystało , za to często śmieszą i (niestety bądz stety ) powodują obrzydzenie..

Gdy oglądałem H2 ani przez chwilę nie czułem strachu , za to cały czas czułem okropne obrzydzenie, wręcz wstręt... Co to ku... miało być? Poszedłem na film oczekując zobaczyć dobry horror , taki jaki różne reklamówki i pisemka wystawiały mu recenzję... Okazało się że nie tylko się zawiodłem ,ale i wreszcie zobaczyłem film ,który zalicza się do najgorszych filmów jakie widziałem... Dobra ,rozpisałem się o H2 a nie o tym chciałem...

Ten kolo ma Komórkę reżyserować ? Oj... :( niedobrze... Czy Król nie może nic zadziałać? Nie widział jego tandetnych filmów ? Zrobi z jego świetnej książki komercyjną sieczkę, i taki gówniany film , o którym będzie się mówić : "najgorsza ekranizacja świetnego Kinga" lub "Dobra książka , filmowy odpowiednik poniżej normy" , "Tani Horrorek taniego reżyserka"

Żal... osobiście jestem wielkim fanem Kinga i aż boję się co to będzie... :/

oczywiście mogę się mylić ( i chcę ) jednak... mam złe przeczucia...

Mandriel

ciesyzłem się na wieść o "Komórce" ale gdy zobaczyłem reżysera... 'ómarłem na zgon'. Miałem nieprzyjemność oglądać Hostel i chyba nie chcę widzieć rezultatu Cell...

merh

A ja jestem fanką Kinga, to mój ulubiony pisarz i jakoś nie przeszkadza mi to ze "Komórke" ma wyreżyserowac Eli. Poza tym troche to bez sensu koles robi film w którym chodzi głównie o to żeby pokazac zmasakrowane ciała i obrzydzic ludzi i jest źle, a jak w "Pile" zlewają kolesia zmiksowanymi świniami albo wykręcają wszystkie kości po kolei to jest film który określa sie jako film psychologiczny?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones