Eli Roth

Eli Raphael Roth

7,3
5 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eli Roth

Jak możecie porównywać jeśli chodzi o oceny filmów jak i talentu reżyserskiego z Uwe Boilem, który ma podobne noty. Fakt jest taki kto nie czuje klimatu ala Quentin Tarantino niech trzyma się z dala od filmów Eliego Rotha i nie najeżdza na jego filmy. Dla mnie robi dobre filmy- filmy nie dla dzieci, ani dla ludzi którzy oglądają telewizje TRWAM i słuchają radio Maryja.

Skaldi

"Fakt jest taki kto nie czuje klimatu ala Quentin Tarantino niech trzyma się z dala od filmów Eliego Rotha" na taki tekst mogę tylko odpowiedzieć buahahahahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!! Czy ty w ogóle widziałeś jakiś film Quentina? Powiedz mi gdzie w "Hostelu" znalazłeś klimat Tarantino? To, że Quentin jest producentem tej szmiry to nie znaczy, że ten film jest w jego klimacie. Zaręczam cię, że "czuję klimat Tarantino" ale "Hostel" nie podobał mi się wcale i ja tam nie widziałem żadnego klimatu.

Tychol

Kwestia gustu, mi akurat Hostel bardzo się spodobał. Niecierpliwie czekam na częśc następną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones