Elisabeth Harnois

Elisabeth Rose Harnois

7,4
1 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Harnois

Ja myślałam ze ona ma conajmniej 20 a tu patrze na rok urodzenia i wychodzi mi... 29 (prawie 30)!? Wyglada na nicałe 20...

Violet

noo dokładnie! miałam to samo... już zastanaiałam sie czy umiem liczyć... ona wygląda na 20 a tu 30 prawie.... szok :o

lollypop_2

omg.. SZOK

Violet

wygladala mi w jednym filmie z 2006r na 18 lat :)

Violet

Cytuję: "ma conajmniej 20"
chciałeś/aś chyba powiedzieć: "najwyżej 20"

Nymph

no racja w filmie "Keith" z 2008 roku wyglada na max 20 lat, a dalbym jej z 18.super sie trzyma no i dobrze zagrala w wyzej wymienionym filmie.

depose

Też byłem w szoku :O Wygląda spokojnie na 18. Cud kobieta :)

użytkownik usunięty
kain1906

Ja obejrzałam Przesilenie (Solstice) z nią i również trudno mi uwierzyć, że dziewczyna, a właściwie kobieta ma już prawie 30 lat. Wygląda na nastolatkę, taką zresztą gra chyba w większości filmów (osobiście widziałam z nią tylko ten jeden).
Już młodsza od niej o kilka lat koleżanka z planu, Hilarie Burton wygląda na starszą.
Ale fakt - prześliczna jest.

Miałam to samo, w Przesileniu wygląda na nastolatkę. Ale dzięki temu zatrudniają ją do filmów, gdzie może grać tak młode osoby :) no i ładna rzeczywiście

depose

W Keith z początku powiedziałam "aktorka źle dobrana, nie wygląda na liceum, tylko nawet na gimnazjum" potem jak przyjrzałam sie lepiej to dawałam jej max 17-18...... jest do tego po prostu piękna

Violet

też się ździwiłam ;))

Violet

niezle, naprawde niezle się trzyma.Zazdroszczę :)

Fructisa

Ja jej nie mam czego zazdrościć, też nie wyglądam na swój wiek. Mam 24 lata a wylądam na 17-18.

użytkownik usunięty
Rosaura

24 to nie 30... w tym wieku sporo osob wyglada na nastolatki w wieku 30 juz nie..

No tak, masz rację. Pozdro

Violet

Wygląda na 18 może 20 Zdziwko max dobrze gra xD

Obcykany1

Jak zobaczyłem jej datę urodzenia to pomyślałem sobie, że chyba muszę się przejść do okulisty na kontrolę i zmianę szkiełek w okularach :) Mało tego ja dalej nie mogę uwierzyć, że ona ma 29 lat!!! Szok po prostu. A film naprawdę dobry zwłaszcza, że wyszperałem go gdzieś w gazecie i nie oczekiwałem od niego praktycznie nic. A tu miłe zaskoaczenie.

Dances_with_Life

miałam tak samo:) myślałam, że ma duuużo mniej lat. Ma bardzo fajną
młodzieńczą urodę.

justyska92

o ja :O. no nie do pomyślenia! plasuje sie raczej o 12 lat niżej. no aż smutno, bo nie dość, że jest niewielka, to jeszcze ta cudaczna uroda jakiejś całkiem hot nastolatki. nie niee, ktoś musiał tu się pomylić :d

Violet

Może i dobrze się trzyma, ale grać nie potrafi.

ScarlettElvie

No może trochę sztuczna, ale bez przesady

Violet

może nie ma figury modelki, ale i tak prześliczna jest.

Lukash

Figury modelki ? W sensie nie jest super chuda i wysoka do tego na ogół bez krągłości ?

Jest niska, ale figurę ma naprawdę super :)

Violet

SZOK. Właśnie obejrzała Keith'a - obu głównym aktorom dałabym max 16, a tu się okazuje, że on miał 21, a ona 29!!! Masakra

Dreamerin

Też nie mogę uwierzyć, że jest taka stara... ! Wyglądała w Keith jak nastolatka .

sylwia004

W obecnym roku ma już 31 ;o na prawde wygląda młodo.

monn17

No bardzo młodziutko wygląda.

cdominika07

Potwierdzam, nigdy nie powiedziałbym, że ma tyle lat co ma.

Violet

Ta, też myślałam że ma góra 20... Dziś patrzę na jej rok urodzenia i przeżyłam szok.

Violet

Powiadam wam nie ma takiego człowieka który by patrząc na nią nie dostał szoku ... Ona ma tak niesamowicie zjawiskową urodę że patrząc na nią wpadam w odrętwienie...
Patrzę na Jej datę urodzenia i weryfikuje to z Jej wyglądem i dostaję szoku że aż muszę się poklepać po gębie w ramach otrzeźwienia.

tomucho77

operacja plastyczna botoks a wy się podniecacie

BOLOLAND

I muszę w tym miejscu użyć chamskiego słowa - ogarnij się debilu.
Powtórzę ci to jeszcze raz obejrzyj sobie Przesilenie z 2008 roku gdy Elisabeth miała 29 lat i oceń jej urodę.
Przyjrzyj się dokładnie jej nieskazitelnej twarzy i czy miała operację i czy wstrzykiwała sobie botoks.
Człowieku ona wtedy miała 29 lat a wyglądała na w tym filmie na 18... kur*a jestem w szoku.
Ona ma ten sam typ urody co Kate Beckinsale która ma 38 lat a wygląda na 20-sto kilkuletnią kobietę.

Violet

Oglądałem ją w Keithie i też się dałem nabrać. Jej wygląd jest szokująco młody!

Violet

To dobrze myślałeś... :)

Nightmare_Sally

A ja się nie dałam nabrać bo jestem do tego przyzwyczajona i uśmiecham się jak czytam komentarze :) Na pewno zawdzięcza to dobrym genom :). Ja mam 26 lat a najmniej mi dają 15 lat ha ha :) i się pytają czy się uczę ha ha a ja się śmieje. Za 4 lata już 30 lat. Mój brat sam się dziwi i patrzy się na mnie ,że nic się nie starzeje. Niby fajnie ale ludzie nie traktują takich ludzi poważnie. Tak jest w moim przypadku.

Mela0203

Czasem tak bywa, a w końcu jednej nocy postarzejesz się o 5-6 lat. Moim zdaniem lepiej się starzeć stopniowo - łatwiej przyzwyczaić siebie i bliskich.

Mela0203

Kate Beckinsale też ma taką urodę ma 39 lat na karku a wygląda jak dojrzała dwudziecha.

tomucho77

Bardzo fajna aktorka najbardziej znana z Underworld :) na te 39 lat na pewno nie wygląda. U mnie to są geny np. moja babci też zawsze dawali mniej jak miała np. 30 lat to myśleli ,że ma 18 lat więc geny. Teraz już ma 81 lat a włosy grube siwe ma ale bardzo mało widać młodsze od niej dawno białe głowy. Mój świętej pamięci dziadek jak umierał to miał czarne włosy żadnego siwego.

Mela0203

A ty odziedziczyłaś dobre geny po dziadku i babci ?

tomucho77

Sorry za mały błąd źle napisałam powinnam napisać po świętej pamięci pradziadku jak umierał nie miał żadnych siwych włosów :) Moja mama a córka mojej babci też się dobrze trzyma za 3 lata 60 lat a siwych nie ma i ma grube włosy ani razu nie miała farbowanych. U nas nikt nie farbuje włosów :) pozdrawiam

Mela0203

Spytałam się mojej babci i mnie wprowadziła mnie w błąd jak zawsze o tym opowiadała to mówiła dziadek więc uznałam ,że jej dziadek a chodziło o męża czyli mojego dziadka.więc dobrze było napisane nie potrzebnie napisałam pradziadek :) Ha ha wiem kręci się w głowie. Jak dziadek umierał a był ciężko chory miał raka to jak umarł włosy zrobiły mu się czarne tak mówi babcia widocznie już nie cierpiał. Geny mogłam odziedziczyć tylko po babci i mojej mamie.:) tak sądzę ha ha pozdrawiam.

Mela0203

Czyli będziesz piękną kobitą a twój widok mężczyźni będą łamać sobie kręgosłupy szyjne.
POZDRAWiAM :)

tomucho77

To się zobaczy na razie nie widzę aby ktoś sobie łamał z mojego powodu cokolwiek ha ha :) PS. Ładne masz zdjęcia na swoim profilu ;)

Mela0203

DZIĘKUJĘ ZA UZNANIE I POZDRAWIAM Z CAŁEGO SERDUCHA :)

Violet

Ojoj stary wątek, ale postanowiłam napisać. Alison Lohman to aktorka, która "trzyma się" podobnie, buzia dziecka:)

ewebat

buzię dziecka to ona miała w filmie z 2002 - faktycznie - była wtedy dzieckiem za to teraz wyglądem przypomina 40-tkę nawet po liftingach heh

adamxx68

heh a możesz dać link do tego zdjęcia ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones