Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

waszym zdaniem jaki jest najlepszy film z elisha??

Gimekiss

Hejka!
Moim zdaniem to film. pt. Dziewczyna z sąsiedztwa...=) Jednak znakomicie też pokazała sie w serialu "24" :)

Pozdro

-Marta =)

Gimekiss

Oczywiscie 'The Girl Next Door' ( Dziewczyna z sasiedztwa ). Swietnie tam wygladala. Bardzo, bardzo ladnie : )

Gimekiss

zdecydowanie dziewczyna z sąsiedstwa hodz w domu woskowych cial tez dobrze zagrala

slawek123au

"zdecydowanie dziewczyna z sąsiedstwa hodz "

Czy niektorzy ludzie maja po prostu tak zdegenerowane umysly, że nawet nie potrafią poprawnie napisać prostych słów w polskim jezyku ?
Weź czasami Sławek sobie słownik ortograficzny do reki.

Gimekiss

Oczywiście nie ulega wątpliwości ze jej najlepszym filmem jest "The Quiet" jezeli chodzi o jakośc zagranej roli.

Jezeli chodzi o popularnosc to podobnie 24 i TGND.

Bounce

żaden bo nie ma zbyt dużego wyboru i wydaje mi sie ze jeszcze nie pokazala wszystkiego co umie . Według krytykow w gownianym House of wax zagrala najlepiej z wszystkich tam grajacych podobnie jak w The girl next door no ale to tylko 2 filmy wiec nie ma sensu oceniac . ;)

era

Dziewczyna z sąsiedztwa i The Quiet (W ciszy) - szczególnie ten drugi niesamowicie dobry a Elisha w obu zagrała fenomenalnie.

Gimekiss

dziewczyna z sąsiedztwa !! :D

i dom woskowych ciał

Gimekiss

Dziewczyna z sasiedztwa i The Quiet. Oba genialne i oba calkiem rozne

Gimekiss

Ostatnio miałem okazje zobaczyć The Quiet. Zdecydowanie polecam, choć Elisha w roli nic nie mówiącej kilkunastoletniej dziewczyny ( sic! ) - pewnie chciała się odmłodzić :) - dużo mniej mi się podobała. Nie emanowała już taką aura jak w TGND. Nie można jednak mieć jej tego za zle, ponieważ taka była jej rola.
Ale, ale ... film godny obejrzenia.

czarodziciel

ale w The Quiet Elisha gra siostre tej gluchej ...

qilk_2

Jak to mozliwe, ze tak sie pomylilem :P Ogladajac film bylem swiecie przekonany, ze Elisha gra ta 'cicha' dziewczyne. Jedna rzecz ktora dobrze powiedzialem, ze sie baaardzo odmlodzila :)

użytkownik usunięty
Gimekiss

Najlepsza była w "Dziewczynie z sąsiedztwa","Dom woskowych ciał" i w serialu "Czy boisz się ciemności" chodziasz nie pamiętam,która to była:P

Gimekiss

The Quiet i Dziewczyna z Sąsiedztwa... ogolnie wszystko z jej udzialem lubie ogladac <rotfl>

Gimekiss

Ta utalentowana aktorka zagrała w wielu filmach, ale najbardziej mi podobały się role w "Domie woskowych ciał", "Dziewczynie z sąsiedztwa"(po tym filmie tak jakoś odzyskałem wiarę w siebie-nie pytajcie się bo i tak się nie dowiecie) oraz wspaniała rola(zdaniem mnie) w "The quiet". Spisek na kazirodczego ojca. To jest coś. Czekam na następne takie filmy.

Freak_On_A_Leash

widzialam tylko dwa, ale wdg. mnie dziewczyna z sasiedztwa - widzial kto piekniejsza laske?:D

Sachi

Ona jest super ! wszystkie filmy z nią podobają mi sie ale jeśli miała bym wybierać to "W ciszy" i "Dziewczyna z sąsiedztwa" ;] pozdrawiam

Gimekiss

najlepszy film a raczej serial z jej udziałemn to "24" a jesli chodzi o jej role to w "dziewczynie z sasiedztwa" była swietna zwłaszcza jak mówiła "trochę jest" albo jak machała oczkami ;) poprostu miodzio

SuperFly

OCZYWISCIE-"DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA" :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones