Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Gdy w 2004 roku zagrała w Dziewczynie z Sąsiedztwa, zrobiła na wielu bardzo dobre wrażenie. Do tego odegrała ważne w role w paru innych filmach. Swoją urodą tłukła niemiłosiernie większość aktorek, była
bowiem bardzo ładna, czy wręcz piękna. Obecnie ma już 28 lat i niestety uroda z wiekiem mija, nie jest już to urocza ładna blondynka, a jedynie
wspomnienie, które ma się gorzej.

użytkownik usunięty
ByMat

Niestety. Gdy parę ładnych lat temu zobaczyłem ją w The Girl Next Door byłem nią oczarowany. Sama Elisha też dostała raczej dobre recenzje i wszyscy jej wróżyli świetlaną przyszłość. Może nie w charakterze wybitnych aktorów klasyki kinematografii ale jako ładna, czarująca blondynka nadawała się do chociażby bzdurnych, lekkich komedyjek. Jednakże, oglądając jej kolejne filmy byłem zażenowany - może nie samą aktorką, bo ona tak tragicznie nie wypadała, ale filmy w jakich grała były po prostu słabe. Za późno jeszcze nie jest, w końcu ma dopiero 27 lat, ale jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zmarnuje ogromny potencjał.

Oglądał ktoś może 24H , nowe sezony?
Nadal jest bardzo bardzo ładna w 7 sezonie wyszła jak anioł:
http://www.youtube.com/watch?v=q0WuaiJ627M
W Filmie jeszcze lepiej :) . Nadal jest prześliczna :).

ByMat

simulationsite na wskazanym przez Ciebie filmiku, aktorka wygląda nie najlepiej. Napisałeś, że prezentuje się niczym anioł, a ja tu widzę
przeciętną kobietę. Na polskich ulicach na codzień widuje się ładniejsze dziewczyny niż Elishe na przytoczonym wyżej filmiku.

ByMat

Dosłownie.

w 2004 gdy zagrała rolę w Girl Next Door,ale teraz wygląda jak przeciętna kobieta.

użytkownik usunięty
ByMat

Cóż niestety to prawda . Zastanówmy czasow "Dziewczyny z sasiedztwa "Elisha była boska . Ale tak naprawdę wydaje mi się ze ona była ładna, ale zależy jeszcze od charakteryzacji . W filmach "Dziewczyna z sąsiedztwia ","Dom woskowych ciał "czy "W ciszy "wydawała mi się wręcz aniołem i myśle wow .to najpiękniejsza dziewczyna na świecie, chciałabym być taka ładna. Ale jak widziałam ja w serialu "24 godziny ","Szczęściarze"czy "Kłopotach z blondynka "nie była już taka ładna, ładna owszem ,ale jak zwykła przeciętna dziewczyna, od której jest dużo ładniejszych.
W życiu bym nie powiedziała ze w "24 godziny "gra Kim ta sama aktorka co grała ta fajna laske w "Dziewczynie z sasiedztwa ".

Elisha ogólnie zawsze ładna była, ale piękna stawała się chyba po charakteryzacji i makijażu. Np. jak widziałam jej zdjęcia bez makijażu w Meksyku na plaży to wyglądała mniej niż przeciętnie. Przykładowo taka Jessica Alba bez makę -upu wygląda sto razy lepiej. Poza tym cóż mogę powiedzieć Elisha jest ładna, ale rzeczywiście kiedyś była ładniejsza. No ale każdy z nas się starzeje i taka kolej rzeczy. Kiedyś była piękna dziewczyna, dziś jest ładna dojrzała kobieta . Straciła po prostu te dziewczeczość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones