Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Po obejrzeniu "Dziewczyny z sąsiedztwa" doznałem szoku, piękna kobieta, wielki potencjał aktorski, czego chcieć więcej, chyba tylko większej ilości takich kobiet. Czekam na kolejne filmy z wielką niecierpliwością!!!

użytkownik usunięty
milo_7

. Wzyciu niewidzialem tak dobrze zagranej roli i watpie czy by ktoś zdołał zagrać tak jak ona ... normalnie brak mi słow , poprostu to trzeba obejzeć niema bata .... pozdr.

spoko spoko chłopaki, dziewczyna jest bardzo ładna, to fakt, ale czy faktycznie jest za co wychwalac jej gre ?? Widziałem z jej udziałem tylko "The Girl Next Door", i jedyne co zapamietałem z tego filmu to jej urode i durną fabułe... czekam na jakiś porządny film z jej udziałem. pozdrawiam

użytkownik usunięty
zdeka

poogladaj sobie kilka odcinkow serialu "24 godziny" (na polsacie w czwartki, piatki i soboty o 20.15) tam mozesz sobie popatrzec na nia jak tak bardzo szalajesz chociaz tam juz nie jest tak odpicowana...(ale te oczy dalej mnie zniewalaja;p)

użytkownik usunięty

nie jestak odjebana ale i tak ladnie wyglada - nie ma co - tak fajnie niewinnie i bezbronnie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones