Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Boże jaka ona jest piękna, gdzie w polsce są takie dziewczyny , aktorki, ja po prostu nie wiem, jak oglądałem to sie prawie poplakałem że to nie jestem ja na miejscu tego zioma co to sie w niej zabujał, hehe ale to tylko film przecierz, eh... trudno sie mówi.

Xdeadly

hehe, doslownie przed kilkoma minutami skonczylem ogladac dziewczyne z sasiedztwa. faktycznie, uroda jest naprawde powalajaca, wrecz zakrawa na urode polek :D gra aktorska byla w miare dobra, ale szczerze mowiac to trudno mi bylo ocenic to dobrze, bo patrzylem sie tylko na jej "dekolt" i "spodnie" - bo byla naprawde bardzo ladnie ubrana. gdzie mozna kupic takie "ubranie" hehehehe

użytkownik usunięty
Lunchbox

to tylko film a jezeli chodzi o polki to od nich z dala bo ty widze ze tylko gustujesz w odpicowanych aktorkach..jest wiele polek o wiele ladniejszych od niej a film byl taki sobie jezeli chodzi o akcje (troche nierealny) za to obsaada aktorska i ta muzyka dodaly urody temu filmowi i glownie to mnie zaciekawilo

użytkownik usunięty

no taka historia sie raczej nikomu nie przytrafi ale teoretycznie zawsze jest taka mozliwoasc :] w kazdym razie film 10/10 - a Elisha jest beautiful :D

użytkownik usunięty

Bardzo piekna kobieta:):):):):). Ale ta historia z dziewczyny sasiectwa jest nierealna!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej z taka pania!!!!!

użytkownik usunięty

stary daj mi pomazyc ze mi sie kiedys tez taka historia z taka laska przytrafi a nie od razu na ziemie mnie sprowadzasz :P Piekna, siwetnie gra - niech sie dziewczynie w zyciu powodzi ;)

Pozdrawiam

Zgadzam się powyższym wpisem. Daj ludziom pomarzyć, niech odlecą na chwilę w krainę czarów, film jest by pomarzyć, a czy Matrix był prawdziwy?
Nie (mam taką nadzieję :)) i dlatego był taki dobry.

użytkownik usunięty
Xdeadly

Zgadzam się z ziomale który tonapisał to jest najlepsza,najpiękniejsza aktorka

Elisha jest bardzo ładna i strasznie podobał mi sie ten film, ale chcialem wystąpić w obronie polek, w Polsce sa jedne z najładniejszycj kobiet... i zdażają sie ładniejsz niż Elishia (bez obrazy rzecz jasna) :)

wiewiurdp

ekhm, przepraszam bardzo , ale co wy macie do urody polek? przecież właśnie w Polsce jest są najładniejsze dziewczyny (nie wszystkie oczywiście (lol)) wydaje mi sie że byscie szybko zmienili zdanie na temat tej blondyneczki jakbyscie zobaczyli ją bez makijażu :] hehe

dtxd

a ty ile polek widziales/las bez makijazu??? praktycznie wszystkie dziewczyny sie maluja wiec takie gadanie jest bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones