Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

czytam i oczętom swym nie wierzę ... niejaka Elisha jest na 63 mcu top aktorek a ja nawet o niej nie słyszałem hmmmm filmów z nią obejrzanych 0 (słownie zero) i pytanko me brzmi : czym kobitka zasłynęła w światku filmowym ? zagrała w jakimś młodzieżowym hicie czy po prostu decyduje jej uroda ? komu włazi do łóżka ?

użytkownik usunięty

Proszę o to lista osób.

http://www.filmweb.pl/editorial

Zżera Cię zazdrość, chłopcze. Widać, że jeszcze wiele razy ktoś Ci musi mordę obić, żebyś się nauczył. Skoro o niej nie słyszałeś to taki z Ciebie kinoman, jak z Donalda Tuska dobry premier.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dobrze, widzę że poziom intelignecji jest zróżnicowany, tak na pewno zarejstrewołam się 3 dni temu, a mam prawie 550 filmów ocenionych. Dorośnij.

C_ronaldo1078

Określenie "dorośnij" bardziej mi pasuje do ciebie.
Ojej na dodatek fan ronaldo pedałka;//

C_ronaldo1078

Co ma 'obicie mordy' do oceniania filmów?? Głupoty wypisujesz. Jeżeli chodzi o Tuska to też nie wiem co Ci w nim nie pasuje. Już nie mówiąc o nicku, bo go nie trawię..

fllaczek

Donaldinho dobrze w piłę gra. Przystojny facet i w nogach gibki. Uczesany. Garnitur szyty na miarę. Ale, ale, ale. Łgarz przecudny.

weeman86

E-mail założone dobre parę lat temu, chętnie bym zmienił, ale nie da się. fllaczek co mi nie pasuje w Tusku ? hmm, całokształt. Przez ludzi takich jak Ty wyprowadzam się z kraju.

C_ronaldo1078

Wyprowadzaj się, szczerze mówiąc to raczej mi to wisi.

użytkownik usunięty
C_ronaldo1078

gdzie Twoja idolka niedoszły ronaldo ???,a taaaaaaaka to aktorka wielka miała być....

Hmmm....Po prostu musisz ogladac wiecej filmow

użytkownik usunięty
galactus_2

no tak ja mam 1000 ,,,,ty 20 sztuk -to był argument HMMMMMMMMMMMMMMMM

Skończ trollować dzieciaku bez kultury. To, że nie słyszałeś o Elishy Cuthbert nie jest dla nikogo tutaj żadnym wyznacznikiem czy jest znaną aktorką czy nie. Raczej świadczy to o Twojej niewiedzy więc przestań się już pogrążać bo naprawdę mamy już dosyć Twojego pajacowania i wylewania frustracji.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nadużycie zostało zgłoszone. Mam nadzieję, że dostaniesz bana tak szybko jak to tylko możliwe bo na tej stronie takie dzieciaki jak Ty nie są nikomu potrzebne. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
MakaO

jakoś oprócz ciebie i twych wypocin nikt sie tu nie wypowiada że ma mnie dosyć -utożsamiasz sie tym samym z ronaldo -macie podobny problem psychiczny

Jak się nauczysz kultury to będziemy dyskutować. O ile w ogóle zdążysz bo nie zamierzam pozwolić żeby jakiś troll uważający się za niewiadomo kogo mnie obrażał od idiotów. Swoimi wypowiedziami pokazujesz raczej jakim Ty jesteś gówniarzem. Nie zamierzam już z Tobą dyskutować zarozumialcu. Natomiast zamierzam wszystko zgłosić administratorom serwisu ponieważ takich neokidów jak Ty trzeba wyplewić z tego serwisu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Skończ już dziecko wylewać swoje frustracje. Naprawdę mnie to nie rusza. Robisz z siebie pajaca ale już niedługo :)

użytkownik usunięty
MakaO

IQ ok zera ,od życia baty :)) to tu sie próbujesz wyładować pinokio ,obejrzales 20 filmow i zgrywasz znawce -takim nawet nie współczuję ,najgorsze że te pseudointeligencje i porazki zyciowe pewnie przekażesz potomstwu (jak znajdziesz kobiete:)))-przerażająca wizja -wyjedź może do Anglii do zmywania garów u chińczyka -ulżyj społeczeństwu-papapa krzyżyk

hahahah co za pajac :D Ty poniżaj się dalej, a ja zrobie to co już dawno powinienem zrobić z takim neokidem jak Ty. Po prostu Cię oleję dziecko :)

użytkownik usunięty
MakaO

cienkim sikiem leję na rozwydrzonych popaprańców w pieluszkach :))

stary dziad a teksty jak dziecko z gimnazjum.

użytkownik usunięty
CottonCrush

przedszkole ... a tekst żłobkowy :)

@slawekjagi widzę ze to pseudo przedszkole to głównie Ty tu prezentujesz i to w całej okazałości, ale najlepiej pisać o kimś i na kogoś. Cuthbert jest wysokiej klasy aktorką, lecz nie ukazała jeszcze w pełni swojej klasy, większość filmów w których miała szanse zagrać jest nie ma co ukrywać, mało ambitna, lecz w He was a quiet man dla mnie pokazała klasę, to że jest piękna to swoja drogą, lecz twoje spiny o to są nie uzasadnione, ocenę jaką posiada zawdzięcza rzeszy kinomanów, czemu taka jest? odpowiedz sobie na to sam o ile pozwoli Ci na to twoje ego..

btw czekam na twój hejterowy popis, bo pewnie takowy się pojawi.. :)

użytkownik usunięty
dan_

DAN -zawiodę Cię ,wywołałem temat z ironią świadomie i celowo licząc na to że wskażecie mi wybitne filmy z Elisą (w tym czasie zwracając na nią szczególną uwagę i już nie mam 0 ale 5 obejrzanych) .Niestety jak zawsze odezwali się 'znawcy' mający po 20 obejrzanych filmów z HP i Rambo na czele z którymi nie ma o czym dyskutować ,a że przy okazji nie pozwalam sobie dmuchać w kaszę sprowadziłem ich na ziemię.Film "W ciszy" -owszem super ze znakomitymi rolami Camilli i Elisy ale czy powinien wystarczyć by zmienić zdanie ? Czy rodzynkiem zasługuje już na tę pozycję? Czy uważasz że oceniano ją ze względu na ten film ? Sądzę że nie , raczej była widziana w Dom woskowych ciał czy innym popularnym filmiku a że laska jest niezła automatem ją wywindowali do setki :) Przecież w setce nie ma wielu znakomitych i zasłużonych artystów tego fachu więc nadal uważam że jej czas być może dopiero nadejdzie.

ps.zaskoczony ? ... pozdrawiam Cię:)

zaskoczony,.. mile.
Jak dla mnie zasługuje na tą ocenę którą jej postawiłem, ponieważ role w filmach w których zagrała (choć większość z nich mało ambitna, bo taka jest prawda) odtwarzała świetnie, brak sztywności gry, rewelacyjnie wczuwała się w role bohaterów, uważam iż posiada jak dotąd niewykorzystany w pełni potencjał. A ocenę którą posiada zawdzięcza po prostu innym kinomanom, nie muszę Ci chyba tłumaczyć że w dzisiejszych czasach rządzi i wygrywa komercja, łatwy przekaz itd
Ludzie którzy obejrzeli filmy w których występowała uznali że na taką ocenę zasługuje i już , mnie samemu podobał House of Wax, ważne że dobrze się bawiłem oglądając go..
Spinaniem się niczego nie osiągniesz, a rozburzysz tylko tłum, powiedzmy internetowych fanów.. :)
pozdro również

użytkownik usunięty
dan_

Zauważ komu odpisywałem złośliwie i celowo prowokowałem by się pośmiać:) , tak naprawdę to Twój głos jest tu pierwszym merytorycznym.Wracając do tematu Dziewczynę z sąsiedztwa oceniło 41 tys ludzi a W ciszy 4,5 tys-to wyjaśnia dużo:))

właśnie dlatego nie rozumie ludzi twojego pokroju, typowe trollowanie..

jest jak jest, komercja zawsze sprzedawała się najlepiej, ponieważ trafia do najszerszej grupy widzów.

użytkownik usunięty
dan_

co to jest trollowanie ? możesz użyć języka rodzimego ? a nawiasem to aktorka nadal nie grywa :))) ale jest w setce !!!

dan_

jak dla mnie gra bardzo dobrze ;p uwielbiam ją oglądać w filmach i nie tylko ze względu na urodę ;)

użytkownik usunięty
MakaO

nadal jestem dziecinko

użytkownik usunięty
galactus_2

oglądam ,oglądam mam już 2000........ i nadal niejakiej w/w aktoreczki nie widzę czyżby grała w coś innego ?

A kogo to obchodzi, że jej nie znasz? Btw myślisz, że ten ranking top100 jest adekwatny tylko i wyłącznie do osiągów czy talentu danej aktorki? Nie wiem, gdzie ukryłeś mózg, ale i to niezbyt mnie interesuje...

użytkownik usunięty
Mavefus

nie piszę do ciebie wiec milcz,mózgu to Ty potrzebujesz -kup w biedronce

To ze jej nie znasz nie znaczy ze inni sa takimi ignorantami jak ty...
i nie obrazaj jej od takich co do lozka komus wchodza bo pokazujesz tylko swoj niski poziom i oceniasz ja nic o niej nie wiedzac

użytkownik usunięty
Ravill953

skoro Ty wiesz i znasz to powiedz gdzie ona się podziewa ? ....

Chdzi na mecze NHL ze swoim mezem...

Duża ujma dla Ciebie jak mało znana aktorka jest w TOP 100? Danie 10/10 Elishy Cuthbert a nie np 3/10 to zbrodnia? Każdy ocenia wg siebie. Sam dałem 10/10 ze względu na urodę i co??? Powiem od siebie: "szkoda mi ciebie" tak strasznie ciśniesz na ludzi z tak błahego powodu. Jednak najbardziej żal mi się zrobiło jak spływał ci pot z czoła podczas wymyślania coraz nowszych inwektyw. Nie myśl sobie, że jestem super znawcą kina, że skończyłem Sorbonę. Tak jakoś trochę mi się śmieszno robiło jak mówisz, że widziałeś 1000 filmów - OK. 2000, 5000 itd ale czy to oznacza, że mam prawo kogoś mieszać z błotem?? Nawet jak obejrzał 20?? Tania rozrywka. Ogólnie trochę szkoda wypowiadać się w tym temacie bo pod każdym filmem, aktorem, aktorką są "takie" posty ale nerw ruszył jakiego języka używasz. Czego oczekuje?? Jak masz poniżej 20 lat że dorośniesz. Jak poniżej 30(więcej niż 20), że zajmiesz się czymś innym bo to ci idzie słabo. Jak masz poniżej 40 lat (więcej niż 30) spojrzenia w lusterko i powiedzenia sobie :"K...wa jestem taki głupi czy udaje?? Czas zmądrzeć!!!" Jak masz poniżej 50 a więcej niż 40 udania się do psychologa. Jak masz więcej niż 50 i piszesz takie pierdoły to już nic ci nie pomoże innymi słowy - możesz zacząć leczyć inne schorzenia. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
harris

wiesz co ,nie chce mi sie z Tobą gadać !! wypij sobie coś na Święta ,zjedz dobrze i nie zaczepiaj !!!

Dzięki za życzenia. Będą z ciebie ludzie - są postępy. Oby tak dalej. A co do gadania - słowa bym nie napisał gdyby nie twoje przedmiotowe traktowanie ludzi.

użytkownik usunięty
harris

jakich ludzi,skoro patrzyłeś na mój profil to zobacz też profile tych "ludzi"

OK. Może i masz trochę racji inni też nie są "święci". Prawda jest taka, że nic nie usprawiedliwia żadnego forumowicza do takich słów jak powyżej. Powiem enty raz żaden ranking i tak nie oddaje rzeczywistego stanu rzeczy. Oczywiście mowa o filmach, aktorkach itd itp. Kiedyś Daniel Olbrychski powiedział, że zawsze chciał zostać sportowcem bo tam jest pierwsze miejsce którego nikt nie zakwestionuje w jego dziedzinie (aktor)... zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones