Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

zdecydowanie najpiękniejsza :pp jest boska , a te oczy :pp szkoda że nie mieszka w polsce bo byłą by moja , pzdr

sly1111

^^ skromny jestes ;)
nawet dobrze ze nie mieszka w polsce :D
bardziej szkoda ze ja nie mieszkam w usa :P

Meveric

nie fantazjujcie ;) przeciez to jasne ze by była moja :) czas przeprowadzać się do LA xD

Sined

i kto to mowi ^^
moze zbierzemy grupe, bedzie tanszy bilet :P

Meveric

<<<Zabieram sie z wami>>>
:):):):)

Sined

Siema :) tak na serio to ja lece do stanów za 3 lata. DO LA do pracy wiec może uda mi sie chociaż porozmawiać z elishą :) Jestem typem osoby która nie ma problemów z nawiązaniem kontaktu :) wiec jak się zaczaję w odpowiednim towarzystwie to myślę że dam rade :)

ELisha_Rox

Powiedz jej zeby odwiedzila Polske. Niech odwiedzi fanow. :):):)

sly1111

hehe , oki

sly1111

Śliczna, ale Mój Drogi są piękniejsze :D

sly1111

Masz racje jest najpiękniejsza !!! <3


PS. ja się z wami też mogę zabrać do USA xD

RudzixTB

dobra wy chcecie sie tam zabrac a ja juz bylam i z nia gadalam:P nie no zart oczywiscie zabieram se z wami... kto stawia??:):D

evie16

Jest jedno wyjscie sklonować Elishe dodatkowo w różnym wieku, aby wystarczyło dla każdego fana i miłośnika jej wdzięków

sly1111

Jest piękna, utalentowana, młoda... ale brak jej klasy - moze dlatego ze troche za młoda?

No i nie przesadzajcie z ta jej pięknościa. Ma super urodę, ale jest poprostu śliczną, piękną, uroczą kobietą. Do boskiej jej brakuje ;] i niestety nigdy juz boska nie bedzie - chociazby dlatego ze ma trochę zbyt pospolity typ urody... mam na mysli ze moze sie podobac, ale ikoną nigdy nie zostanie, bo nie ma tego czegos jak Angelina Jolie na przyklad (chociaz moze to zly przyklad bo Angelina jest zbyt doskonała, ale mniej wiecej o to mi chodzi).

Ludzie mają klapki na oczach po The Girl Next Door - film mi sie oczywiscie bardzo podobal, a zwlaszcza rola E. Cuthbert, ale trzeba przyznac ze to jej jedyny naprawde udany film jak dotąd. Oglądałem "The Quiet" "HoW" i do polowy "Captivity" - wszedzie grała OK, ale zaden film nie byl tak dobry w swojej klasie jak TGND. Nie ma sie czym tak podniecac.

Pozdrawiam

Bounce

To jakaś kpina, robienie z silikonowej lali o sztucznych piersiach i ustach robienie ikony urody. Jak można porównać Jolie do Cuthbert, Jolie można porównać do Pameli Anderson, to jej typ sztuczność i beznadzieja także aktorska. Ona jest totalnie przereklamowana, i na dodatek robi za dużo szumu wokół własnej osoby jak chory pomysł adopcji azjatyckich dzieci, i zostanie ambasadorem UNICEFu, to wszystko to tylko wyrachowana kampania marketingowa. Zastanawiam się co zobaczył w niej Pitt, bo bardziej do ideału kobiety pasowała Aniston, naturalnie piękna i zrównoważona kobieta

mate21

hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!...

:D Silikonowej lali? Beznadzieja aktorska? Człowieku Cuthbert nie umywa sie do Jolie pod zadnym aspektem aktorskim! Nie wyobrazam sobie jej w roli np. Mrs. Smith, Matki Alexandra, Clover z Good Shepherd, czy tez Lisy Rove z przerwanej lekcji muzyki itd itp... a Angeline owszem! Wyobrazam sobie w roli The Girl Next Door - bardzo by pasowała, w roli z The Quiet - jasne ze tak! 24? Pewnie! itd itp... oczywiscie gdyby była młodsza. Zreszta Złote Globy i nominacje do Emmy mówia same za siebie. Wiec nie porównuj poczatkujacej aktoreczki jaka jest Cuthbert do gwiazdy i osobistosci tego formatu co Jolie.

A co do adoptowanych dzieci to dla Ciebie moze wydawac sie to dziwne i na pokaz, ale kim ty jestes zeby oceniac? Pewnie zasciankowym, zakompleksionym bobem który nawet nie był nigdy dalej niż 1000km od miejsca zamieszkania. Co ty mozesz wiedziec o azjatyckich dzieciach? O UNICEFIE? Łatwo oceniac gdy sie kogos nie zna. Spróbuj przyznac ze to co robi jest godne podziwu... bo szkoda mi takich egoistów jak ty.

Bounce

jakoś Oscara nie dostała, więc nie jest taka świetna jak np. Gwyneth Paltrow. Co do udziału w filmach to grała w samych superprodukcjach marnie ocenianych przez krytyków jak Aleksander, film nie trzymający się historycznych realiów, podobnie Pan i Pani Smith, komercyjny hit, a za razem żenujący film, albo beznadziejne szmiry Tomb Rider. Ja jakoś nie wyobrażam sobie Jolie w dziewczynie z sąsiedztwa, czy the Quiet, to by była porażka tych filmów.
Najlepiej o jej osobowości świadczą jej stosunki z ojcem, odnośnie aborcji normalni amerykańscy aktorzy będący patriotami adoptują amerykańskie dzeci, anie jakieś tam wietnamskie.

mate21

"Samych superprodukcjach" - tak... jasne w samych superprodukcjach - od dziecka grala w wysokobudzetowych amerykanskich szmirach... Obejrzales cos wiecej poza Alexandrem ( moim zdaniem film nudny i nieciekawy - ale nie dlatego ze nie trzymal sie faktow historycznych - bo to zaden argument) (przypominam ze nie oceniamy filmow tylko aktorów a rólka Jolie była OK), albo mr i mrs smith? Wątpie!
Dlatego wiesz co koles! Ty sie juz lepiej nie odzywaj! Starczy tych bzdur które piszesz. Nie dosc ze zaczynac gadac od rzeczy o jakichs Oskarach (wogole to po co przywolujesz temat nagród? przeciez Elisha nie dostala zadnej - nawet nominacji!) Na filmach sie nie znasz - mozna to zrozumiec, bo nie kazdy musi... ale jak juz zaczynasz smarowac jakies wypociny o "normalnych amerykanskich aktorach" i ich "patriotyzmie" to az sie niedobrze robi... Zastanów sie o czym ty mówisz?!

Bo z tego co ja tu czytam to raczej bliska ci jest idea Hitlera ... dla mnie dziecko jest dzieckiem. I chuj mnie to obchodzi czy jest durne (bo amerykanskie), czy biedne ( bo wietnamskie). Kazde to dziecko potrzebuje miłości i ciepła i dobrze ze wogole sa tacy ludzie którzy sa gotowi sie poswiecic zeby te dzieci mialy normalne zycie!

Poza tym co ty chcesz od jej stosunków z Ojcem?! Lubisz wchodzic ludziom butami w zycie i oceniac ich zachowanie z tego co widze. Idz napisac donos na sąsiadke bo sobie nowa lodówke kupiła ostatnio - a przeciez pracuje w hipermarkecie na kasie! Warto to sprawdzic!


ps... sprawdz w slowniku pisownie niektórych wyrazow... wsumie to nie wiem po co dyskutuje z 12 latkiem.

Bounce

To chyba twoje pojęcie o filmach jest nikłe, chyba nie masz pojęcia o dobrych filmach i utalentowanych aktorkach. Czy oprócz silikonowych części ciała i skandalach medialnych Jolie posiada talent aktorski? Szczerze w to wątpię, oglądam masę filmów gdzie grają prawdziwe gwiazdy, a przereklamowane postacie pokroju Jolie, czy Pameli Anderson.
Nie wyjeżdżaj mi tu jakimiś tekstami o hitleryzmie , bo każdy w ramach wolności może pisać co mu się jawnie podoba, i nie szerz jakiś banałów o miłości i innych pierdołach, bo to jest śmieszne.

mate21

Wiecie co? Według mnie i Angelina i Elishia to przeciętne aktorki. Meryl Streep, Nicole Kidman itp. to są prawdziwe aktorki! Nie wspominając już o Katherine Hepburn, ale pewnie nie wiecie kto to jest. Ani Angelina, ani Elishia nie posiadają nieprzeciętnej urody. Owszem są piękne i sexy itp. ale nie są cudami świata! A co do adopcji Angeliny to może ona naprawdę ma dobre serce( w końcu dzieciństwo miła przykre) a może to chwyt reklamowy? Tego się nie dowiecie kłócąc się.

Stacy

Ja jak zawsze zostaje przy Elishy'i, a te wczesniejsze tematy, Bounce rozczarowales mnie tym mowiac ze Jolie moglaby zastapic Elishie w TGND albo nawet w The Quiet. To co napisales to "kilo zjebów". Czlowieku moze wsadzilbys Angelinke takze do Smerfow. Nie wal wiecej takich kawalow!!:D:D:D:D )))))LOL500(((((
Acha no i pozdrowka dla mati21 i wszystkich ktorzy mysla podobnie jak my [EC RoX]

dan_

dzięki za wsparcie :)
Co do wcześniejszego postu to orientuję się kim jest Kidman i według mnie jest ona także piękną kobietą i świetną aktorką, tylko , że jest o dekadę starsza od Elishy zagrała w większej ilości filmów, a Elisha jest jeszcze młodą świetnie zapowiadającą się aktorką, która być może w wieku Kidman będzie uważana za jedną z ikon światowego kina i tego jej życzę. Wracając do Kidman to świetnie się prezentowała w Martwej Ciszy.

mate21

http://www.goodplasticsurgery.com/archives/005036.html

I sie okazało, że miała co najmniej operacje plastyczną nosa :/

Bounce

Angelina jest piękna??? Weź sobie Jej zdjęcie i porównaj ze zdjęciem jej ojca( jak był młody). Wyglądają identycznie(wiadomo ,że nie identycznie, ale wiesz o co mi chodzi), tzn jak Jej ojciec tyle ,że z piersiami i długimi włosami, a to nie jest apetyczne. Sorry ale jak Ją widzę , to odrazu wdze w niej Jej ojca....bleeee!!!!!

użytkownik usunięty
Bounce

Kwestia gustu, na pewno Angelina Jolie jest lepsza aktorka niż Elisha i zrobiła większą karierę, ale jak dla mnie Elisha jest piękniejsza od Angeliny. Chociażby dlatego,że mnie np. zachwyca subtelny ,anielski typ urody, zawsze bardziej podziwiam i zazdroszczę blondynka . Angelina jest piękna kobieta a i owszem ,ale zawsze jej uroda wydawała mi się nieco przeleklamowana, dlatego, że brak jej w urodzie subtelności i delikatności, słodyczy. Ma wydatne kości policzkowe i ostre rysy twarzy. Ale to jak wiadomo kwestia gustu.

Dla mnie ikony to aktorki takie jak Brigitte Bardott, Catherine Denauve ,Jane Fonda, Thuesday Weld,Sharon Tate a nie Angelina.

No i o ileż może faktycznie Elisha nie pasowałoby do ról Angeliny, to o ileż w "The Quiet "jako Nina Angelina nawet mogłaby pasować, to w "The girl next door "ja nie wyobrażam żadnej aktorki na miejscu Elishy, ta rola była stworzona tylko dla niej . Angelina by tam nie pasowała -jest dobra aktorka, ale nie ma w swojej urodzie właśnie tej subtelności, wdzieku i słodyczy. A Elisha wyglądałala w tym filmie niczym anioł, Angelina nie pasuje do tego filmu typem urody. Ona ma wyrazista, charakterystyczna
urodę . A Elisha właśnie w filmie ma piękną, anielska ,delikatna ,twarz ,co tworzy kontrast z zawodem głównej bohaterki. Połączenie seksownosci i niewinności. Poza tym Angelina Jolie jest piękna kobieta ;ale nie wygląda zbyt korzystnie w jasnych blond włosach, najlepiej wygląda w ciemnych.

Także jak dla mnie to Elisha wygrywa uroda ,a Angelina sława i talentem.

sly1111

Ciekawe ze tak piszecie mimo ze jej nie znacie a to wnetrze a nie wyglad mowi o człowieku a przeciez wy jej nawet nie widzieliscie na oczy mi tez sie podoba ale jej nie znam

sly1111

Yes she is beauty and smart ,a hope see her in the usa (las vegas)

bartek50cent

Makor te zdjecia to sobie w dupe wsadz, ktos walnął te foty bez przemyslenia i myslal ze ktos w nie uwierzy i znalazl takiego frajera jak ty :D:D
A po za tym nie ma jakieja znaczącej roznicy miedzy tymi dwoma fotami
Pozdro....

sly1111

ja mysle ze angelina jest do bani bo nie jest naturalna gdyby nie była aktorka to by wygladała teraz tak brzydko ze *******

sly1111

ale zalowa dyskusja. Jolie moze jest lepszą aktorką nic Cuthbert ale jeśli chodzi o urodę to przegrywa i to znacznie. Dla mnie Elisha Cuthbert to ideał kobiety. I nie chodzi o to , że ma duży biust,piękną figurę(chociaż to dodaje jej oczywiście pktów). Jej twarz jest niesamowita i piękna to tyle odemnie.

pikuh

no dyskusja schodzi w złym kierunku...
a co do urody Elishy to serio, serio jest piękna i to w 100%. ideał kobiecy... i tak jak tu już wspomniano wyżej przede wszystkim przez urodę twarzy (bo to liczy się przecież najbardziej... przynajmniej dla mnie :)
jest jedną z najpiękniejszych aktorek i to nie jest tylko moje zdanie :D kwita... poza tym całkiem nieźle gra w filmach

indyjoe

I jak tu sie z wami nie zgodzic :D:D [EC RoX]

dan_

Moim zdaniem żadna aktorka nie dorównuje Elishy do pięt pod względem urody. ona ma idealną twarz i w ogóle jest naturalna i piękna,nie chodzi tu o biust, chociarz też ma świetny. I to bzdura że ma pospolitą urodę i jeszcze te foty, że niby operacja, ktoś kto w to uwierzył jest albo ślepy, albo kompletny z niego idiota!!! przecież te fot niczym się nie różnią. Pozdrawiam wszystkich fanów E.C.

hary_5

P.S. Też jadę(lecę) do LA z wami. Więcej, taniej(bilet szkolny) i szybciej ją znajdziemy;)

hary_5

Noo...taka naturalna ;/ i może jeszcze zdolna, co?
Jest masa aktorek, którym Elishia nie dorównuje do pięt. Wiesz co to znaczy naturalność? Dla Ciebie to chyba
ładny biust bez operacji ;)
Jako aktorkę, klasyfikuje ją razem z innymi "pięknymi gwiazdkami" m. in. z Mandy Moore, Jessicą Albą itp.
Ale nie chę się kłócić...Elishia rzeczwiście jest bardzo ładna, ale Twoim stwierdzeniem, że "żadna aktorka nie
dorównuje Elishy do pięt pod względem urody" przesadzasz ;)
Pozdr. :)

Stacy

* Elisha, Elishy
Sorrka za bląd

Stacy

Koleś, ja mam swój gust, a ty masz swój...dla mnie to tobie najładniejszą kobietą świata może być szwarceneger, gówno mnie to obchodzi, ja wyrażam swoją opinię, a ty niemusisz się do niej stosować.. Według mnie to najładniejsza kobieta jaką widziałem... a, i wiem co to znaczy naturalność, i tu nie chodzi o biust, tylko o całokształt, jej ruchy, karnacja, biust też;) dla ciebie naturalny jest pewnie Mikchael Jackson;) A co do talentu to nie będe się kłucił, moim zdaniem gra dobrze, ale mało filmów skasowała w swojej karierze...
Pozdro:)

hary_5

Po pierwsze, wiesz może co oznacza ten mały znaczek przy moim awatarze? KOBIETA :P
No proszę bardzo...już niezadowolony, bo ja wyraziłam moje zdanie ;p
Wiesz...nie, Michael Jackson nie jest dla mnie naturalny...ale przynajmniej ma talent ...
A Elisha nie ma go wcale :D Dla ciebie ona jest najpiekniejsza, a dla mnie nie jest!
Aha...mało widziałeś pięknych kobiet, skoro ona jest dla ciebie najpiękniejsza ;p

Stacy

To ja najpierw wyraziłem swoje zdanie a ty je skrytykowałeś, i sie nie czepiaj bo na kobietach sie nie znasz, gustu nie masz kolego... trzeba to przyznać. A co Mikchael'a Jacksona to masz rację, ma talent... Ale ja uważam, że Elisha też ma, myśl sobie inaczej, gówno mnie to obchodzi... A i jeszcze podaj mi jakiś przykład twojej "pięknej kobiety"... czekam

hary_5

omg, lepiej sobie odpusc, dziewczyna pisze ci o znaczku, ty wciaz "koles" itp, gosh, mozg mi siada jak to czytam, swoja opinie zostaw dla siebie, a jak masz problemy z wyrazaniem emocji to wykop komputer, pograj w pilke...

Elisha jest cudowna, ale nie sadze , ze robienie z siebie idioty jest tu konieczne,

Meveric

Dobra, tego nie zobaczyłem i zrobiłe z siebie idiotę, mój błąd... ale ty niewpier... się, a jak niepasuje to nie czytaj...proste! I te słowa - "gosh"- co to ma znaczyć... co ty myślisz, że jak walniesz Undergroundem to będziesz... no nie wiem, fajniejszy??? A ja mam takie samo prawo wyrażać swoje opinię jak ty...

hary_5

Mam wrażenie, ze gadam ze zwykłymi gówniarzami i to chyba prawda. Tylko sie nie zsikajcie z emocji, ale tak
to bywa w wieku dojrzewania, gdzie sie nie odróżnia znaczku "dziewczyna". Mnie też gówno obchodzi, ze dla
was jest najpiękniejsza. Dla mnie nie jest. I kurde....do jasnej ciasnej czy ja ci gdzieś wrzuciłam?! Nie! Tylko
wyraziłam MOJE zdanie. Naucz sie czytać.
Za piękniejszą uważam np. Monice Belluci, Nicole Kidman, Scarlett Johansson, Charlize Theron itp.
Nie wspominając już o prawdziwych kobietach- pięknościach np. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe czy Rite
Hayworth, ale nie będe wymieniała dalej bo pewnie ich nawet nie znasz. Za mały jesteś ;p One miały klasę.

Stacy

Chanel, zgadzam sie z toba, elisha nie jest jedyna ;), jest wiele piekniejszych aktorek ;)
przepraszam za zbyt male sprecyzowanie mojej wczesniejszej wypowiedzi :P wyszlo na to ze Elisha i tylko Elisha ;)

pozdrawiam

Stacy

Chanel napisała tak: "Noo...taka naturalna ;/ i może jeszcze zdolna, co?
Jest masa aktorek, którym Elishia nie dorównuje do pięt. Wiesz co to znaczy naturalność? Dla Ciebie to chyba
ładny biust bez operacji" - to twoim zdaniem nie było "wyrzucanie", skrytykowałaś mój gust i mam wrażenie że ty jesteś w wieku dorastania bo nawet nie pamiętasz co pisałaś. Nie mam nic do twojego zdania na temat Elishy, to wolny kraj i szanuję to. A co do znaczka, to przepraszam , nie zauważyłem... A co do twoich przykładów to mnie nie przekonałaś, MOIM zdaniem wcale nie są ładniejsze tylko przereklamowane, ale to Moje zdanie... A co do mojej wielkości to nie wiesz z kim piszesz... Pozdrawiam;)

hary_5

haha, masz cos do gosh ?! ^^, czepiac sie o takie cos, "o gosh" w jakim ty swiecie zyjesz :D:D

Meveric

Mam, dobrze polskiego nie znasz a piszesz jak frajer z bloków czy dziecko neo... żal mi cie, naprawdę pajac jesteś... A ja żyję w Polsce w roku 2008... a ty pewnie nie... <frajer>

hary_5

Harry, wiesz co to znaczy wrzucanie? To przekleństwa i okropne zniewagi, a ja krótko podsumowałam, co dla ciebie jest naturalne! I twoja Elisha jest przereklamowana. Boże, po prostu ona jest DLA MNIE tylko atrakcyjną gwiazdką. Co tu pisać, i tak nie zrozumiesz ;) Jesteś typową osóbką bez gustu, dla ciebie liczy się tylko ładna buzia i duży biust i tyle ;/
Może teraz ty napiszesz kto dla ciebie jest prawdziwą pięknością oprócz Elishy? O ile taka istnieje ;/
A tak w ogóle to co takiego wyjątkowego jest w Elishy, że nazywasz są ideałem?

hary_5

hahaha, niezle sie usmialem, frajer z blokow ta ?
pozostawie to bez komentarza poniewaz dziecko neo nie ma ochoty dyskutowac z toba ;)

pozdrawiam,

btw, nie pisz wiecej ze nie znam polskiego, bo mi glupio jest miszczu

Meveric

Oczywiście Elisha jest atrakcyjna i dla mnie wyjątkowo ładna. Niestety brak jej talentu. No i nie jest jedyna na świecie. Jest masa piękniejszych od niej i stwierdzeniem, że jest "idealna" trochę przesadzacie :)

sly1111

Mala poprawka. OK Elisha jest ladna laska, Jolie tez jest super... ale obydwie na glowe bije Aishwarya Rai. Looknijcie sobie jesli ktos nie kojarzy. I to temat bez dyskusji :P Oczywiscie mowie tylko o wygladzie aktorek, gry aktorskiej nie oceniam.

Bounce

Te klotnie sa zupelnie niepotrzebne! Jesli ktos nie zgadza sie z tym ze Elisha jest piekna niech poprostu sie tu nie wpisuje!!

To wlasnie moja racja jest racja najmojsza :)

dan_

Chanel ja napisałem, że ona dla mnie jest najpiękniejsza, tobie nie musi się podobać, a ty moją wypowiedź ironicznie podsumowałaś, więc nie dziw się, że tak zareagowałem..., i tu nie chodzi o ikony światowego piękna jakie podałaś, np.: Marilyn Monroe itd. A co ona ma takiego to nie wiem... a piękna oprócz niej jest wyżej wymieniona przez ciebie Monice Belluci, nie rozumiem po co krytykujesz gust innych, dla mnie jest najpiękniejsza i tyle, i pisałem już, że nie chodzi tu o biust czy coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones