Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

pokazać ciało to nie sztuka, a to co zrobiła w "Dziewczynie z sąsiedztwa" było po prostu żałosne, zresztą jak cały film. W ogóle mnie nie przekonała, ba! Nie przekonała mnie nawet do tego, że (jak twierdzi) jest aktorką...Na moje nieszczęście to forum jest odpowiedzią na moje błagalne pytanie dlaczego w Hollywood zatrudniają cały czas takie laleczki i o zgrozo chyba prędko się to nie zmieni :/....

Aislin

ona sie nie zgodzila rozebrac w tym filmie, a "pokazywanie jej ciala" trwalo 10 sekund - rozumiem ze ty jestes wielkim aktorem skoro krytykujesz jej gre aktorska? a moze po prostu wylewasz swoje zale i frustracje bo chciales zostac aktorem ale nikt nie docenil twojego talentu? w kazdym bac razie to nie jest dobre miejsce do tego i polecam jakiegos psychologa

Pozdrawiam

brovar

Hmmm...nie jestem aktorką, a jeżeli chodzi o filmy ograniczam się tylko do ich konsumpcji ;P I to jest moje zdanie na temat Elishy i wolno Ci się z nim nie zgodzić. Po prostu nie zauważyłam talentu aktorskiego, którym wszyscy się tak zachwycają :-)
pozdrawiam

Aislin

Elisha otrzymala nominacje do nagrody MTV Movie Award za przelomowa role, to juz chyba cos znaczy? najlepsza aktorka na swiecie ona nie jest ale w Hollywood uwazana jest za jedna z najbardziej utalentowanych aktorek mlodego pokolenia

brovar

Nagrody MTV nie mają dla mnie jakiegokolwiek znaczenia, podobnie jak Oscary, bo po prostu się z nimi nie zgadzam, rzecz gustu ;-) A w Hollywood jest o wiele więcej bardziej utalentowanych aktorek od niej, a może po prostu repertuar nie ten? :-) Być może w jakimś dramacie wyjdzie lepiej, czas pokaże.
pozdrawiam

Aislin

Co do tej aktorki jestem w pelni przekonany ze jest i bedzie najlebsza aktorka a to co ktos tam na gorze napisal ze sie nie spisala w Dziewczyna z sasiedztwa to jestes w bledzie wypadla bardziej jak zajebiscie a to ze jest piekna to juz inna sprawa o tym to bym mogl godzinami

Aislin

co do oskarów to się zgadzam a przykładem tu jest osakr dal Clive'a Owen'a, a co do Cuthbert to gra ona przeciętnie nie wyróżniając się ale jej gra nie razi w oczy.

Uriel

jednak nagrody MTV przyznawane sa przez publicznosc, bo to dla niej sa filmy robione nie dla jakiegos towarzystwa wzajemnej adoracji

brovar

To już mnie do publiczności nie można zaliczyć?? ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones