Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
3 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Jedna Z najladniejszych aktorek jakie do tej pory widziałem a widziałem ich sporo,Jej uroda to po prostu poezja...

Kamillosxxx

a mi jedyna blondynka która mi się podoba <3

radowo

Czyli to oznacza, że Elisha ma w sobie naprawdę to coś skoro przyciąga mężczyzn, którzy za blondynkami zazwyczaj się nie oglądają.
Ja z kolei nie wyobrażam sobie świata bez blondynek, a szczególnie niskich; właściwie to dokładnie takich jak Elisha <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Kamillosxxx

Ładna tylko na zdjęciu profilowym, na zdjęciach z filmów to jak zupełnie inna osoba.

Nie musisz patrzeć na zdjęcia. Obejrzyj film "Dziewczyna z sąsiedztwa" w którym zagrała. Nie można od niej oczu oderwać - to istne cudo :)

użytkownik usunięty
MartiniKS

Nie w moim stylu ;) Pomijając to, od napisania powyższego komentarza minęło równo 3 lata i 3 miesiące, jej profilowe także się zmieniło :)

Z pewnością się zmieniło a o gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi rybki, a drugi akwarium :)

Kamillosxxx

Rzeczywiście. Jest coś takiego w jej twarzy, że raz spojrzawszy na nią, nie sposób jej zapomnieć. Słodziutka.

Kamillosxxx

Tak, jest bardzo ładna i bardzo przypomina mi inną aktorkę mianowicie Chloe Moretz. Komuś jeszcze czy tylko ja mam takie skojarzenie? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
megan94

Obawiam sie, ze tylko Ty masz takie skojarzenie. Chloe Moretz jest rownie sliczna, ale ma inny typ urody.

użytkownik usunięty
Peet25_fw

Tak Elisha piękniejsza, nie jest przeciętna wyróżnia się swoją urodą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones