Eliza TaylorI

Eliza Jane Taylor-Cotter

7,8
5 444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Taylor

Dobrze ją się ogląda w 100!

Całkowicie się zgadzam ;)

Ma piękną urodę i dobrą grę aktorską. Świetna początkująca aktorka :D

użytkownik usunięty
marlenasz

Dużo lepsze na mnie robi wraźenie od tej przereklamowanej Lawrence. Choć zdaję sobie sprawę, że to kwestia gustu, wypowiadam po prostu swoją opinię. :-)

użytkownik usunięty

W "The 100" jest świetna, nie tylko jeśli chodzi o sam warsztat: widać, że przemyślała swoją postać. Zamiata tę blondi z GOT, która jest głównie ładna, ale gra średnio.

nie zgodzę się, gra przeciętną rolę, ciągle ma dosłownie 3 wyrazy twarzy, co drugą kwestię kończy twierdzącym kiwaniem głową bo sama nie wierzy w to co mówi. Wielu aktorów drugoplanowych ją przyćmiewa o wiele bardziej prawdopodobnymi kreacjami. Jest do bólu przeciętną aktorką i jej portfolio to potwierdza.

użytkownik usunięty
wiaczo

Też tak uważam. Straszna jest.
O ile przy pierwszym oglądaniu nie zwróciłam na nią uwagi i skupiłam się na innych bohaterach i fabule, o tyle od momentu w którym przypadkiem zobaczyłam jeszcze raz jej sceny z arki z pierwszego odcinka - masakra. Nie mam pojęcia co ona tam robi, chwilami jest ok, ale od drugiego sezonu dobija mnie jej styl rodem z mody na sukces. Żeby chociaż ładna była, ale i to nie (nie na tyle, żeby przełknąć tę jej recytację).

w trzecim sezonie na dodatek przybrała na wadze i straciła talię. Jak zobaczyłem scenę polowania na początku 3go sezonu, to miałem dwa pytania: jakim cudem ona wlazła na drzewo z tą grubą dupą, oraz jakim cudem gałąź ją utrzymała...

wiaczo

Okropna jest. Od poczatku pierwszego sezonu mialam nadzieje, ze jakims cudem zginie. Nie dosc ze gra tragicznie to nawet nie ma na co popatrzec (chocby cycki oddalone od siebie milardy lat). Mam nadzieje, ze tworcy serialu to naprawia. Chocby Oktavia jest znacznie lepsza postacia grana przez lepsza aktorke.

wiaczo

Dokładnie to samo. Mimika zerowa. Niemal wszyscy aktorzy drugoplanowi lepsi.

calipso90

Zgadzam się w 100%. To, wjaki sposób gra można porównać z niszowym serialem dla nastolatków, lub aktorami ze " strasznego filmu". Ogromnie mnie drażni w tym serialu. Dodatkowo ubolewam nad faktem przekazania jej głównej roli...

Serio? No przecież to największa kłoda w całej obsadzie The 100. Momentami muszę się zastanowić jakie emocje w ogóle miała zamiar przekazać. DRAMAT.

luko92

Zgadzam się w 100%.

Babochłop bez talentu.

viatori

Chłopie, wypowiadasz się o tej aktorce jakbyś był co najmniej Apollo, nie wiem czy widziałeś się kiedyś w lustrze, serio.

qwertyuio11

Zapewniam że dał bym rade sprostać Twoim wyzwaniom. Nie chwaląc się jestem dosyć przystojny i wysportowany ale niestety głupi;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones