Elizabeth Berkley

7,1
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Berkley

Kiedyś widziałem z nią taki amerykański serial, którego polski tytuł brzmiał "Byle do dzwonka".Pewnie dlatego oglądając "Showgirls" miałem wrażenie, że gdzieś już ją widziałem.Bardzo mnie się podobała we wspomnianym filmie.Fajnie tańczyła i nie bała się odważnych scen. Seksownie wyglądała i moim zdaniem dobrze zagrała.Szkoda, że nie zdobyła większej sławy, którą ponoć miał jej przynieśc ten film.

Martin_Eden

No dokładnie ja odkad obejrzałem "Shwogurls" nie moge przestać o niej myśleć. Jest w niej coś takiego przyciągającego (mimo iż zagrała nie za dobrze) Ma świetną twarz i te oczy. A jeśli chodzi o inne filmy to również zapada w pamięci nawet z ról epizodycznych np. ""Męska gra", "Zmowa pierwszych żon" albo "Klątwa Skorpiona" (tam to akurat miała większą role) ;) W środe są 2 filmy z jej udziałem napewno zobacze

Sidewinder

Dokładnie, te oczy przykuwają uwagę. Trudno ich nie zapomnieć.

Sidewinder

Grała też Crystal w filmie przygodowym "Białe Wilki II" (był wczoraj na Pulsie). Ma talent i szkoda, że go zdeprecjonowała tą rolą "Showgirls" :-( Poza tym nie wolno zapomnieć, że jest też bardzo urodziwą kobietą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones