Elizabeth BerridgeI

8,0
1 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Berridge

Dobrze grała w "Amadeuszu" zwróciłem na nią uwage od samego początka. Może ze względu na nie mały biust :D. Ale trzeba przyznać że babka dobrze zagrała i dziwne że nie zrobiła większej kariery.

użytkownik usunięty
Sidewinder

Ja tak samo.
Przyciąga wzrok...ie nie chodzi tu tylko o biust xD

Sidewinder

Przez ten biust, nie mogłem skupić się na fabule. Musiałem obejrzeć Amadeusza kilka razy. ;)

Sidewinder

Amatorom biustów w całości polecam wersję Director's Cut.
A najlepsza scena jaką zagrała to ta w której musiała pałaszować "Nipples of Venice"(..?..), odegranych w rzeczywistości przez marcepanowe kulki. I tu należy dodać że aktorka nienawidzi marcepanów, a tam musiała ich spałaszować kilka (nie mówiąc o powtórkach ujęć)i mamy wrażenie że się nimi zajada z rozkoszą .

Sidewinder

Dokładnie, przez ten cholerny biust chyba połowa filmu mi umknęła

PPWojtek

w gorsecie wydawał się rzeczywiście spory ale jak je zobaczyłem to się zawiodłem.

Zajcevv

Faktycznie jej cycuszki bardzo przykuwały uwagę, ale film jest tak dobry, że broniłby się i bez nich. Obejrzałem niedawno wersję Director's Cut. Ja się na jej 22-letnich cycorkach nie zawiodłem, choć rzeczywiście zaskoczyło mnie, że nie są wcale duże, jak sugeruje to gorset. Za to wyglądały bardzo naturalnie :-).
Po co Formanowi to okastrowano?
Durne, zdewociałe USA?

Max66

No widzisz, co by było gdyby je usunęła jak niesławna Angelina? Nie miałbyś na czym wzroku zawieść i film by się posypał ;)

kwadracik

No niezupełnie - przecież Max66 wyraźnie napisał: "ale film jest tak dobry, że broniłby się i bez nich" ;-)
A co do cycorków, to faktycznie są (były) piękne i naturalne ;-)

m_grendel

A Ty kto - jego adwokat?! (sam nie potrafi odpowiedzieć?), a może alterkonto :P (to by wiele wyjaśniało - np. to że wszystko robicie razem ;) - gdzie on, tam i Ty).
Co do Berridge to się akurat zgodzę ;) - i "słodką" miała buźkę (Uff jak ja nie cierpię tego słowa :P)

kwadracik

Jego brat, cwaniaczku :P. Gust mamy zupełnie podobny (jak to bliźniacy) ;)
A skoro go nie ma w zasięgu, pozwalam sobie odpisać za niego ;-)
Co niby robimy razem?

m_grendel

Na forum chyba wszystko :P (a w życiu - to mi akurat wisi), panie dowcipny :/

użytkownik usunięty
Max66

Co moje oczy widzą. ;))

A która część mojej wypowiedzi Cię zaskoczyła, jeśli mogę wiedzieć? :))

użytkownik usunięty
Max66

Po prostu nie znałam Ciebie od tej strony. Wcześniej nie spotkałam się z postami, w których pisałbyś o "cycorkach". Poza tym ok. ;)

Sidewinder

Hehehh, chyba jednak nie chodzi o biust, bo moje kobiece oko też bardzo przykuła :) Naprawdę świetnie zagrała.

elizkas

To Ty w avatarze?

Pagderic

Ano ja. A cóż?

elizkas

Jesteś śliczna i przypominasz mi jakąś aktorkę, ale nie mogę sobie przypomnieć.

Pagderic

danke schön
jak sobie przypomnisz jaką, to chętnie się dowiem ;))

elizkas

Tak coś w Tobie jest :) Jesteś bardzo ładna i też mi kogoś przypominasz :) być może jednak, którąś z moich koleżanek :) a może jednak aktorkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones