Elizabeth Tulloch

Elizabeth Andrea Tulloch

6,6
1 475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Tulloch

Nie mogę oprzeć się od takiego wrażenia gdy patrzę Jej w oczy. Może to coś podobnego, i
pewnie tylko heterozygota.... ?

Xleszcz

????????

JimSpiegel

Widziałam ją tylko w kilku epizodach "Grimm" i na moje oko to ona ma zeza, przypomina mi troche Geenę Davis (nie wiem z ust?) i nosi tonyyyyy makijażu! No i jej głos mnie drażni ...

ask20

Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz. Zez totalny :D

ask20

Dokładnie. Ale to cieszy.

ask20

W gremm była znośna do 1 sezonu później to już tragedia nie dało się na nią patrzeć

GhostDeath

Taak, strasznie cierpię, jak tylko pojawia się w jakimś odcinku... Jestem dopiero przy 15 pierwszego sezonu i jest coraz gorzej, wolałabym, żeby tej postaci w ogóle nie było.

hormiguita

Nie macie wrażenia że w grimmie wygląda jak żywa lalka barbie?

GhostDeath

mam to samo. Juz mialam nadzieje ze ja usmierca w tym szpitalu a tu dalej trzeba ogladac ten zezowaty... ehhh

JimSpiegel

Z pewnością nie jest pięknością, czasem mam nawet wrażenie, że nie jest realna, przerażają mnie jej oczy! Po prostu nie mogę zrozumieć jej twarzy........

Hybridda

Jak dla mnie aktorskie drewno..... ledwo ja dzierze w Grimm ....

WiedzmaTiona

Mam to samo, kończę 5 sezon i masakra, dawno mnie nikt tak nie denerwował :/ drewno i w dodatku irytująca twarz

PatiL88

No plus to jaka s*ka się stała. A co do sztywnej gry aktorskiej to w tym serialu nie tylko ona ma z tym problem zdaje się.

Hybridda

Hahaha i to do niej właśnie tak nie pasuje... a wcześniej nie mogłam patrzeć na miny Adalind :p

PatiL88

Adalind to ja po tym kocham. Teraz zobaczyłam, że ta dupeczka Giuntoli to faktycznie jej mąż! Oczom się nie chce wierzyć. Chciałam wkleić tu jej ''dobre'' zdjęcie, ale się nie da :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones