Ella Balinska

6,6
1 126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ella Balinska

Typowo polskie nazwisko, osoba polskiego pochodzenia, i nie przyszłoby mi do głowy że czarnoskóra. A tu takie zaskoczenie.

Ale ładna dziewczyna.

Gzehoo_GR

Słowiańska uroda w egzotycznym odcieniu

Gzehoo_GR

A.nie widziałeś "Kochaj albo rzuć" :)?

shark72___

A to ona Pawlaczka czy Kargulka?

Gzehoo_GR

Mamy XXI wiek, otwarte granice, ludzie migrują i mają dzieci z osobami innych kolorów skóry niż biały. Zaskoczony?

Gzehoo_GR

jakby na to nie patrzeć to w połowie jest Polką

kurowskimarcin72

a zna moze język polski???

Marko81

Watpie. Pewnie kilka slow i zwrotow to max.

Peet25_fw

To jedno na k zna na pewno.Po tatusiu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JasonX68

Ale ty jestes ograniczony. Jest sliczna mulatka o polskich korzeniach. Powinienes byc raczej dumny z tego faktu i zyczyc jej powodzenia.

Peet25_fw

To był tekst z filmu "Kochaj albo rzuć" wypowiadany przez Hańczę ,czyli to ty nie grzeszysz inteligencją.

JasonX68

Wiem z jakiego filmu pochodzi ten cytat. Tylko, ze Ty uzyles go w obrazliwy, a nie smieszny sposob. A to roznica. Swoja droga, lubisz obrazac innych?

Peet25_fw

A Ty co ? psycholog? lubisz zaczepiać innych ?

JasonX68

Owszem, jestem psychologiem spolecznym. Czy lubie kogos zaczepiac? Czasem, haha. Tak czy siak, przede wszystkim lubie pogadac. Temat nie zawsze jest pierwszorzedny.

Peet25_fw

,a Ty kolego/koleżanko czytać w myślach potrafisz, że wiesz co miał na myśli, kiedy użył owego cytatu... ?? No bez jaj. Przewrażliwionym też nie ma co być :)

Gzehoo_GR

Ale wy boomery macie rozkminki, kozak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones