Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning
Valeriusz

A czemu??

LoveDakota

hahaha xD to nie oglądaj filmów, w których grają, boże co za problem?

morgue91

No ja tez nie widzę problemu.. ;]

morgue91

to akurat nie problem bo grają głównie w filmach dla pokemonów, chociaż raz zdarzy im się zagrać w fajnym filmie

Dlaczego?
Proste 0 talentu aktorskiego, oraz psują mi przyjemność oglądania w niektórych filmach jak się w nich cudem pojawią

Valeriusz

"chociaż raz zdarzy im się zagrać w fajnym filmie"
Jakie?
"oraz psują mi przyjemność oglądania w niektórych filmach jak się w nich cudem pojawią"
W jakich filmach? Ja nie wiem..xD

LoveDakota

nie będę gadał z kolejnym psycho-fanem

Valeriusz

Ha ha jak byś mi łaskę robił.

Valeriusz

He He Valeriusz nie podoba Ci si boś za stary:P jakbyś był w moim wieku to byś inaczej na te siostry patrzył :P chociaz tej tej Ellie nie znam zbytnio:P

Jozin

Pisze sie Elle i nie mówi sie Ellie czy Elli tylko Ell..

Elle_Fanning

kolejny psycho-fan, jest wiele młodych aktorek o wiele bardziej utalentowanych niż te dwie razem wzięte

Valeriusz

wiem, i się z tym zgadzam. ale akurat wpadłem na te dwie i dlatego sie o nich wypowiadam w miare mozliwosci .

Jozin

Jozin ...Gdzie poznałeś Dakotę ?
A aktorkami nie są złymi .........

gogiv1

spotkał je na plakacie przed kinem

Valeriusz

hahha

Valeriusz

Nie jestem fanką, ale nie zgodzę się, że mają 0 talentu aktorskiego. Potrafię wymienić długą listą aktorek jedynie młodego pokolenia bez krzty talentu, ale one się tam nie znajdą. Co do grania w pokemoniastych filmach . Błędem Dakoty był Zmierzch i na tym koniec. Sam oceniłeś Piłę na 7 w którym głównym wątkiem jest ciachanie i w kategorii horrorów nie jest dobrym filmem. Więc siostry Fanning nie są gorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones