Ellie Kemper

Elizabeth Claire Kemper

7,4
4 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellie Kemper

Na "Druhnach" nie mogłem od niej oderwać oczu. Ciekawe, czy w rzeczywistości też jest taką słodką i niewinną, stale uśmiechniętą kobietką, której wdzięk zdaje się kruszyć najtwardsze głazy, czy też może pod tą powłoką nieskalanej istoty kryje się kreatura nieposkromiona, o duszy brudnej jak samo piekło, lubiąca być sponiewieraną do granic przyzwoitości i bólu rozkoszy, nieosiągalnej dla żadnego śmiałka, próbującego posiąść ją mocno i bezkompromisowo, na miarę jej oczekiwań, niestrudzenie, acz niedosiężnie...

Zloty_Deszcz

holy f*ck :D w drugiej części komentarza poniosła cię fantazja

Zloty_Deszcz

poeta z Ciebie

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

rycerze w lsniacych zbrojach probowali ja okielznac swymi czarnymi rumakami i brala sobie ich miecze do reki, ale zaden niezabawil u niej dlugo..starali sie takze chlopi ze swymi spoconymi kapucynami ociekajacymi cieplym serem, lecz nic to - zaden maz (jak na razie) nie mogl dorownac tej dziewoi☺

Zloty_Deszcz

Wyleczę Cię: http://www.youtube.com/watch?v=ZItsbLzc73s

Gotowe! Zawsze do usług ;)

Kazioo

Nie wiem, o czym oni tam rozmawiali, bo trochę niedomagam z angielskiego, ale ten filmik był dla żartu. A wiesz, mi chodziło o to, do czego naprawdę mogłaby być zdolna ta babka w relacji kobieta-mężczyzna (albo nawet kobieta-kobieta lub kobieta-mężczyźni(!)), gdy oko kamery już na nią nie patrzy. Kiedyś w googlach było kilka zdjęć, przedstawiających ją z jakimś zakapiorem, którego wygląd nasuwał różne takie skojarzenia i tak sobie pomyślałem, że będąc z takim gościem Ellie Kemper na pewno nie spędzała nocy i dni na pobożnym odmawianiu zdrowasiek ;)

Zloty_Deszcz

W "The Office" jest jeszcze bardziej urocza.

Zloty_Deszcz

Też się właśnie nad tym zastanawiałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones