Elliot Goldenthal

7,6
1 522 oceny muzyki
powrót do forum osoby Elliot Goldenthal

A dokładniej 26 maja na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Fragmenty filmów i muzyka na żywo. Zapowiada się prawdziwa uczta dla oka i ucha. Jestem jednym ze szczęśliwców posiadających bilet i nie mogę się doczekać! Pozdrawiam fanów muzyki filmowej :)

Prophet17

nienawidze cie.

Prophet17

Mogę Cie pocieszyć Prophet17 biletów było około 2,5 tyś. nie o to jednak chodzi. Napisz jak Ci się koncert podobał.
Mi się udało siedzieć w 22 rzędzie i ogromnie się cieszę. Ogromnie ciesze się, że kolega zareklamował mi to wydarzenie. Długo nie będę mógł o nim zapomnieć było niesamowite w dodatku w postindustrialnym miejscu jakim jest Hala Ocynownii dziś ArcelorMittal Poland. Cała Biomechaniczna symfonia, dyrygent Diego Navarro, chór i liczni soliści.

polecam i juz nie mogę doczekać się na 6. FMF oczywiście przygotowany przez Miasto Kraków i KFB

lewandowskiUJ

Koncert świetny. Widok pewnie mieliśmy podobny, bo też siedziałem około 25 rzędu. Na finale FMF byłem już czwarty raz (wcześniej na trylogii "Władca Pierścieni"). Pierwsze dwie edycje FMF odbyły się na krakowskich błoniach. Hala ocynowni jak nic pasowała tym razem do tematu Obcego :) Za rok postaram się zdobyć zdobyć bilety jeszcze bliżej. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones