Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

To byłaby jedyna aktorka która nadawałaby się do roli ellie

użytkownik usunięty
oleksiey2000

Dokładnie to samo nieraz myślałem w czasie gry

oleksiey2000

Dokładnie. Mam takie same odczucia i nie raz o tym myslałem podczas rozgrywki.
I chociaż Ashley Johnson fajnie podłożyła głos to nie wyobrażam sobie, że Ellie mogłaby zagrać inna aktorka niż wlaśnie Ellen Page.

oleksiey2000

A Joela zagrałby Hugh Jackman.

Ksawery_Janowski

Byłby dobry gdyby nie kojarzył się aż tak z Loganem czyli właściwie drugim the last of us. Ja bym wybrał Jona Bernthala. On ma taki dobry twardy głos a i z twarzy trochę mi przypomina Joela :)

oleksiey2000

Teraz HBO będzie robić serial na podstawie tlou i najprawdopodobniej kaitlyn dever ma największe szanse dostać role Ellie co nie zmienia faktu że jakby
robili serial jeszcze kilka lat temu to Elliot (albo kristen stewart bo też w swoim czasie kilkanaście lat temu była dość podobna do Ellie) był by głównym kandydatem pod tą rolę co nie zmienia faktu że nadal dużo ludzi chętnie zobaczyło by go w tej roli i na dodoatek Elliot miał spór z naughty dog o wykorzystywanie jego wizerunku bez zgody więc twórcy musieli zmienić twarz Ellie mimo to nadal wygląda podobnie do Elliota dlatego on odrazu kojarzy się z tlou

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones