Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

dziewczynka jest utalentowana i ma potencjał, jestem do niej nastawiona pozytywnie, ale uważam, że 53 miejsce w rankingu aktorek - wyżej od np. Julii Roberts, Scarlett Johansson czy Hilary Swank to jakiś absurd.

DamaMarcia

"dziewczynka"? ona ma 25 lat.

ririri

Wiem, ile ma lat. Wyobraź sobie, że jej data urodzenia jest podana pod jej zdjęciem. Niesamowite, prawda?

DamaMarcia

dla ciebie chyba niesamowite, skoro dorosłą kobietę nazywasz dziewczynką.

DamaMarcia

hihi, to żeś wybitne aktorki wymienił :D

poohatchful

No akurat Hilary Swank jest spoko

DamaMarcia

Ma 25 lat, no moze dziewczynka nie ale mloda, ladna i bardzooo utalentowana aktorka, pasuje wam? xD, ale no myslam ze nie da rady pobic tych aktorek, jestem zaskoczona i to bardzo.

DamaMarcia

DamaMarcia...To chyba najgłupsza wypowiedź jaką usłyszałam.Ellen jest doskonałą aktorką.Oglądałaś film Juno?Miała dwadzieścia lat kiedy zagrała w tym filmie.Wykreowana przez nią nastolatka jest bardzo prawdziwa.

DamaMarcia

To chyba żadna nowość, że o rankingach już nie opłaca się dyskutować, bo to temat rzeka.

DamaMarcia

Zraniłaś mnie głęboko.Będę może subiektywny ale Ellen jest dżemem w moim pączku,kum kum w moim żabim rechocie,pianką w moim kuflu i podeszwą w mojej tenisówce,która bardzo mi się teraz przyda bo w moim kierunku biegnie salowa i paru pielęgniarzy więc muszę już kończyć.Jeśli jednak obrazisz kiedyś Ellen,to odwiedzę cię w nocy z krasnalem ogrodowym i inaczej sobie pogadamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones