Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Wspomnicie moje słowa, "Juno" to dopiero początek. Mi już się straszliwie spodobała w "Pułapce" i miałem co do niej pewne przeczucia, nie pomyliłem się. Jeśli będzie wybierać dobre scenariusze, a szmiry omijać, to wspaniała kariera przed nią.

Albertino

Dokładnie sądze tak samo! Jest naprawdę dobrą aktorką - po obejrzeniu 'Hard Candy' nie mogłam przestać się zachwycać i czekałam na coś nowego z jej udziałem w głównej roli. I się doczekałam :) Oby tak dalej !

Albertino

Miejmy też nadzieję, że będzie o wiele ładniejsza od Jodie ;D

era

przecież już jest :D

juliee_

Ale ma dopiero 20 lat, pewnie za 10 lat będzie ostro sexowna... ;p

era

już jest niezła. zajebista

Albertino

obejrzałem jednego dnia juno a następnego hard candy, dwie zupełnie inne postacie a Ellen poradziła sobie perfekcyjnie. juno jest ciepłym, lekkim filmem o którym nie zapomina się gdy zaczynają lecieć napisy końcowe - wręcz przeciwnie, chociaż od obejrzenia go prze ze mnie mineło już tydzień ciągle wracam do najlepszych momentów filmu, ciągle się nim zachwycam. a kariere Ellen będę dokładnie śledził życząc jej oczywiscie samych sukcesów i wspaniałych ról takich jak chocażby wyżej wymieniona Juno.

El_Cinemaniacos

Dobrze prawicie kamraci <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Albertino

Zgadzam sie co do fantastycznych umiejetnosci tej dziewczyny... ale jodie to totalne beztalencie ze straszliwym akcentem, nie krzyczcie na mnie ale jodie oo totalna porazkaa:/

Anarion

Na jakiej podstawie twierdzisz, że to porażka? Eeee? Też mogę powiedzieć, że Robert De Niro to porażka. I co z tego?

Albertino

Z całym szacunkiem ale według mnie Ellen Page to aktorka co najmniej o klasę wyższa od Jodie, żeby nie powiedzieć, że do pięt nie dorasta sympatycznej Kanadyjce...

wlochacz

No oczywiście, dwukrotna zdobywczyni Oscara, nominowana do tejże nagrody w wieku 15 lat, nie dorasta jej oczywiście do pięt ;)

Albertino

Różnice poglądów. OK zdarza się. Dla mnie ona gra trochę "mechanicznie". Nie twierdze że jest złą aktorką, ale róznica między nimi polega na tym, że Foster gra i tę grę po jej gestach można zauważyć, natomiast Page nie tyle gra co niejako na czas trwania filmu staje się inną osobą. Ktoś napisał w recenzji "Juno", że Ellen sprawia wrażenie jakby nikt wypowiadanych przez nią kwestii nigdy wcześniej nie napisał bo z jej ust brzmi to tak genialnie i naturalnie. Zgadzam się z tym w 100 procentach. Podobne odczucia miałem po obejrzeniu "hard candy". Niestety o Foster tego nie mogę powiedzieć. Ale może to wina dosyć kiepskich filmów, w których ją widziałem....;)

wlochacz

Co do Page się oczywiście zgadzam, ale z Foster stanowczo nie ;)
Gdzież ona jest mechaniczna? Jest to typ aktorki, która nie preferuje ekspresyjnej gry. U niej liczą się gesty, mimika. Jej gra jest bardzo stonowana i w każdym filmie jest inna. Dla przykładu: W "Mavericku" frywolna paniusia, w "Milczeniu owiec" bystra i zawzięta dziewczyna z małego miasteczka, w "Planie doskonałym" inteligentna i bezwzględna, a w "Nell" dzikuska. Poza tym każdy z tych filmów ukradła swym filmowym partnerom, jedynie Antony Hopkins był godnym rywalem, pewnie nawet i lepszym, chociaż ja osobiście bardziej preferuję stonowaną kreację Foster, niż szarże Hopkinsa. Ale to już akurat kwestia gustu :)

Albertino

obejrzałem "the brave one" i powiem tylko tyle masz 100% racji co do Foster. Przekonałeś mnie. nie jestem za bardo elokwentny bo i nie czas ale jej kreacje w tym filmie oceniam w kategoriach JA PIEEEERD*LE

wlochacz

Lubię Page, ale na Boga w "Hard Candy" zagrała katastrofalnie! Widziałem z Ellen 7 filmów najlepsza kreacja oczywiście w "Juno", bardzo dobre kreacje w "Amerykańskiej Zbrodni", "Peacock", ale to co zagrała w "Hard Candy" to katastrofa. Zupełnie nie pasowała do tej roli. Dialogi przez nią wypowiedziane, mimika twarzy, wzrok, wszystko SZTUCZNE, aż do bólu. Producenci zrobili wielki błąd zatrudniając tę aktorkę do tego filmu. Mówi to osoba, która lubi Ellen i wróży jej dobrą karierę, ale w "Hard Candy" się nie popisała. Dla mnie ten film stracił bardzo dużo przez Page. O niebo lepiej w tej roli spisałaby się Amanda Sayfried oraz Emma Stone.

Albertino

Zgadzam się, że wspaniała z niej aktorka. Najbardziej spodobała mi się w "Peacock". Kurczę, nadal mam scenę przed oczami, w której ona płacze i pali papierosa rozmawiając z Emmą.
Miejmy nadzieję, że jej kariera rozwinie się z wieloma sukcesami. ;']

justyska76

Mi się poza tym co wymieniliście podoba tez w Niepokornej. Btw. fantastyczny soundtrack ma ten film

katka_88

jest przeeeeepiękna! najlepsza na świecie!

istvanv1

+ ma niesamowicie charakterystyczny, ciekawy głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones