Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Dziewczynajest na 6 miejscu w top ludzi. BEz przesady aż tak dobrze nie zagrała, żeby "pobić" prawie setke bardzo dobrych aktorów, jak tak dalej pójdzie to wskoczy na 1 miejsce.

Tiw

Ludzie żal mi was ile razy trzeba powtarzać że jak się przekroczy limit 1000 to sie wtedy "wskakuje do rankingu". Zaraz poleci na łeb i wypadnie z TOP 100.

Irenicus

no właśnie to jest bez sensu...ale i tak faktycznie zaraz wyskoczy stąd...tylko zawsze akurat na to felerne miejsce 6 :)

użytkownik usunięty
Madeline

Następnym który na w skoczy do rankingu będzie Chris Tucker, Brakuje mu tylko 5 głosów

Tiw

ale się ździwiłem jak zobaczyłem, że Oliver Stone ledwo wskoczył do TOP100 gdy przekroczył 1000 głosów..chyba trafił na 94 miejsce:P..nawet taka Shannen Doherty trafiła do Top 10, ale całe szczęście, że od razu wypadła...

Mr_MarQx

Ludzie, a co wam zależy. Ja się nie będę o niej wypowiadał, bo widziałem ją tylko w jednym filmie, ale o ile dobrze pamiętam, to dostała ostatnio nominację do Oscara, czyli COŚ sobą reprezentuje. To samo się tyczy mniej utytułowanych artystów.

Zresztą akcja "dawajcie mu/jej 1/10, to ją/go spuścimy o 156 miejsc w dół" jest wg. mnie dziecinna i głupia, i to właśnie takie zachowanie niektórych członków tej strony jest jej największym minusem.

Albo te teksty, nie widziałam(-em) ją/go w życiu, to daję 1! Jak nie widzieliście, to nie oceniajcie.

Iceman_DJ

Ładna dziewka...

szwain

ludzie, którzy wieszą jak powinno wyglądać TOP100 zaczną dawać jej zera, zamiast oceniać po grze i wypadnie szybko... Bo przecież TOP100 nie może być według gustu... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tiw

najbardziej tragiczne jest to ze zagrala w juno i ma juz tyle glosow wychodzi na to ze jest bardziej popularna od Donalda Sutherlanda ,ktory nadal nie moze przekroczyc 1000 glosow... masakra z tym portalem

Max

Dzisiaj jest na 10. miejscu. Trochę się zdziwiłam. Zagrała w "Juno", ale jest dopiero początkującą aktorką. Myślę, że na niej miejscu powinny się znaleźć inne gwiazdy (większego formatu) np. Meryl Streep czy Vivien Leigh, co wcale nie oznacza, że podaję w wątpliwość talent Ellen. Duże role jeszcze przed nią.

Tiw

Może Ellen naprawdę dobrze zagrała w dotychczasowych filmach, ale myślę, że pierwsza dwudziestka na liście top100 to trochę za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones