Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Dlaczego strona została zmieniona? W filmach występowała aktorka Ellen, jako aktor pan Eliot nie zagrał jeszcze ani jednego filmu. To wygląda jak pisanie nowej historii, tj. fałszowanie historii.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
matzek

Co jest niby dewiacją?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jp2

Dewiacja to odstępstwo od normy... Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nawet ja będąc biseksualny jestem dewiantem bo odstaję od normy.

jp2

to że zadajesz takie pytania. Pewnie kał nazywasz jedzeniem, propagandę prawdą a wojnę pokojem.

Aldon

Ludzie jak chcą niech będą nawet krolikami

panlis13

poniewaz uzywanie deadname jest krzywdzace dla wielu osob. poza tym, jest sie trans od urodzenia, wiec elliot zawsze był elliotem :))

gayass

Nie wiem kim jest Elliot Page. Nie wystąpił jeszcze w żadnym filmie. Znam natomiast aktorkę Ellen Page.

matzek

To mało wiesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gayass

deadname xD boże widzisz i nie grzmisz

dimian

Jak to było w starym memiku "grzmię, ale plastik nie przewodzi prądu":D

gayass

Ja od urodzenia jestem Napoleonem Bonaparte.

gayass

Deadname XD
Takie sgormuowanie mogly wymysłem tylko osoby chore umysłowo.

gayass

Elliot zawsze był i będzie Ellen, bo genów nie można sobie ot tak zmienić, póki co.

panlis13

To wcześniej też był Elliot, tylko my wszyscy o tym nie wiedzieliśmy. To bardziej pisanie prawdy niż zakłamywanie :)

AwesomeAretes

A ja mówię, że jestem jaszczurką! Od dziś oznajmiam, że nią jestem. Czy to sprawia, że faktycznie jestem jaszczurką?

klaud_98

Hahah, jaszczurka, niezłe! Jeszcze czekamy na gościa od helikoptera bojowego i festiwal żartów konserwatystów będzie kompletny.

Ponyfanka

to ja jestem tym helikopterem i proszę to uszanować

klaud_98

A ja jestem prezydentem III RP i proszę okazywać należny mi szacunek!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
panlis13

Dla mnie zawsze będzie Ellen.

panlis13

Akurat tego tez nie rozumiem, bo ktoś za 20 lat nie ogarnie czemu ogląda jakiś film z Elen Page i będzie musiał grzebać w życiorysie. Ja rozumiem, że ktoś zmienia płeć etc (jeśli wtedy będzie ta osoba szczęśliwsza to Go for it! Kibicuję), ale jednak wcześniejszy dorobek jest pod innymi danymi i chyba tak powinno pozostać, żeby nie robić mind-fu*ka ludziom za 15/20 lat.

panlis13

Ten argument nie ma sensu. Jeśli aktorka gra pod panieńskim nazwiskiem, a następnie wychodzi za mąż i zmienia nazwisko to czy tez należy zakładać jej osobny profil, bo przez pół życia grała jako Anna A, a teraz już gra jako Anna B?
To nadal ta sama osoba, po prostu inaczej się nazywa :) to, że Elliot ma teraz inną tożsamość nie zamienia faktu, że zagrał konkretne role w konkretnych filmach.

Skopofobia

nie nie ma innej tożsamości, ma tą z jaką się urodziła - to co się teraz wyprawia to pisanie historii na nowo czyli zakłamywanie

dimian

Dokładnie tak, ma taką, z którą się urodził. Ellen zawsze w środku była Elliotem.
Co do zmiany nazwiska (czy też w tym przypadku imienia), to czy zakłamywaniem jest pisanie o Annie Jantar, która przecież nazywała się Anna Kukulska, a z domu była Szmeterling, więc ona w sumie to dwukrotnie zmieniała nazwisko.

lia_13

To co nas odróżnia od siebie to fakt czy można urodzić dziecko lub nie a nie kto kim się czuje.

panlis13

Tak "ministerstwo prawdy" orwellowskie,tylko dziewczyny szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HalloWin

Aj! Miała być odpowiedz do sekcji, nie akurat do ciebie ;P (pisanie z telefonu niestety rządzi się swoimi przypadkami). Pozdrawiam!

panlis13

Szkoda JEJ. tak jakoś smutno

panlis13

Popieram. Uważam, że opis powinien brzmieć coś w stylu: Elliot Paige urodził się jako Ellen Paig i funkcjonował jako kobieta do 33 roku życia.

Niech teraz będzie aktorem i mogę tak o nim mówić. Nie zmienia to jednak przeszłości, że był, a genetycznie wciąż jest, kobietą i jako taka funkcjonował. Sam z siebie używał żeńskiego imienia, żeńskich zaimków i grywał żeńskie rolę.

Nariel_ArYarrel

Używał imienia nadanego mu przy urodzeniu, a nie takiego, jakie miał z własnej woli oraz zaimków, jakich był uczony od maleńkości, a nie takich, z jakimi czuje się komfortowo. Używanie deadname jest szkodliwe, krzywdzące, a jeśli to za mało to po prostu nieuprzejme. Uszanujmy ludzi, którzy nas proszą o to, żeby w jakiś sposób się o nich wypowiadać albo nie wypowiadać, to jest aż tak proste

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

To Seksmisja i ośrodek dekadencji Siostry!

Rabarbarowszczyzna

A ty sobie nadałeś sam imię przy narodzinach jakie chciałeś? Brawo ty! Myślałem, że 100% ludzi na świecie ma tak samo. A tu znalazł się wyjątek, okaz specjalny, taki rodzynek wymagający odmiennego traktowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HamiIkar

W życiu nie spotkałam się z tak ohydnym przejawem transfobii, pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

ZxxDiCaprio

To może najpierw przeczytaj ze zrozumieniem a później napisz, z którą z podanych przeze mnie tez się nie zgadzasz a nie fukaj jak jakaś stara ciotka znad herbatki i biszkopta. Zdarzało mi się pomagać narkomanom ale do domu bym nie wpuścił ani narkomana ani dilera. Tak samo chciałbym trzymać z dala od dzieci i młodzieży wszelkich pontoniarzy i innych hunwejbinów neomarksizmu. Poza tym, na świecie jest głód, wojny i inne kataklizmy. "Nie żal róż..."

ZxxDiCaprio

ZxxDiCaprio problem w tym, że transfoby (i wszelkie inne foby) nie myślą

panlis13

Została zmieniona ponieważ Filmweb szanuje osoby transpłciowe i respektuję to że Elliot chce aby używać wobec niego męskich zwrotów.

ZxxDiCaprio

Musi szanować. Kto nie idzie za tym co świat nam narzuca jest odtrącany i usuwany z życia w internecie.

panlis13

A w opisie nie ma wzmianki o zmianie płci. Tylko pozmieniali z ona na on. To jest idealny przykład czasów, w jakich żyjemy! Tak samo jak to, że tu jest tyle pousuwanych wpisów! Lewactwo nas zalewa.

h3b4n

Na stronie, na przykład, Leny Wachowski znajduje się informacja o zmianie płci. Tutaj pewnie nie ma bo nikt nie napisał odpowiedniego opisu/biografii. Może zimą, jak nie będzie zbyt wiele do roboty;)

_wilczur_

Może się rozmyśli do tego czasu ;)

h3b4n

Do tego czasu pewnie pojawi się dziesięć nowych płci z których będzie mógła (słowotwórstwo zamierzone) wybierać

_wilczur_

Nie mam nic do transów/gejów itd. Moim zdaniem celebrytom od naddatku dobrobytu przewraca się w siedzeniach, stąd szukanie uwagi/robienie wielkich coming outów czy zmiany płci. Wielka sensacja nic więcej.

zegorat22

But jest mądrzejszy od ciebie! Nie pojmuję, jak można być takim kretynem, bezmózgowcem, aby pomyśleć, że ktoś ogłasza, iż jest homoseksualny dla famu, a jeszcze lepiej, że ktoś zzmienia płeć , gdy ż szuka sensacji w okół siebie. Różnych idiotóów głupie teorie czytałlam , ale ta jest creme de la creme idiotyzzmu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones