Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 739 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

według mnie dziewczyna ma wielki talent i żadne durne rankingi tego nie zmienią, także może spasć a moze podskoczyc , już mnie to nie obchodzi :P

fisher

Święte słowa. Kilka dobrych aktorek i aktorów po wejściu do TOP 100 ( np..Susan Sarandon ) wyleciało z hukiem żeby ustąpić miejsca gwieździe High School Musical czy Step Up ..:/
A co do Page. To jest genialna , tak jak ktoś tu juz wspomniał talent na miarę Jodie Foster!

Darken

Ona jest świetną aktorką ;) Mam nadzieje ze rozwinie sie i zostanie świetną aktora :)

fisher

Zdecydowanie zasługuje na Oscara. Ujęła mnie już pierwszą sceną w Juno.

fisher

Tylko dlaczego dali tak smutne zdjęcie? Ona ma prześliczny uśmiech, którym powala. Dajcie zdjęcie uśmiechniętej Ellen plissss !!!

grabsoon

no fakt to zdjęcie to porażka, już poprzednie było o niebo lepsze...

fisher

Fakt jest dobrą aktorką , ale jak dla mnie jest przesadą,że za nią na liście top 100 ludzie jest Meryl Streep- ma za sobą większe doświadczenie, kariere i Ellen Page jej do pięt nie dorasta.

niva22

Nikt nie twierdzi, że Meryl Streep jest gorszą aktorką. Ja wogóle przestałem się juz podniecać wszelkimi listami TOP bo nie odzwierciedlają one rzeczywistości. Na pewno Ellen brakuje wiele aby można było ją na stałe zaliczyć do klasyków kina ale ma dopiero 21 lat i moim zdaniem jak na ten wiek osiągneła już wiele. Poza tym po dziesiątkach obejrzanych wywiadów cenie ją jako osobę bo cały czas wydaje się być bardzo skromną, racjonalną, twardo stąpającą po ziemi a jednocześnie zachowuje swój naturalny urok i wdzięk.

http://www.iklipz.com/MovieDetail.aspx?MovieID=52a93e88-e099-4e49-838c-a1ec5f729 e77 - polecam !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones