Elvis Presley

Elvis Aaron Presley

7,8
863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elvis Presley

Na pewnej stronie internetowej pewnien snany reżyser,zaproponował 3 miliony dolców temu, kto przyprowadzi przed jego oblicze żywego Elvisa. Jest to CAŁKOWICIE prawdziwe, nie żaden kit. W wirtualnej Polsce bodaj też o tym piszą. Oczywiście zakładanie,że Elvis żyje to czysta niedorzecność, czystsza od samej czystej :) Jest mnóstwo dowodów na to,że Elvis NAPRAWDĘ umarł. Jeśli che ktoś podyskutować na na ten temat to zapraszam, gdyż wiem o nim więcej niż o sobie samej :]

Harrisonka

Też czytałem o tej nagrodzie na interii. Wiesz , ja chyba wierzę , że On żyje. Fajnie by było. Zniknął, a nagle po 29 latach się odnajdzie. Ale by się działo.
Jeżeli jesteś zainteresowana, to mogę Cię skontaktować z człowiekiem, który o Elvisie wie wszystko , organizuje koncerty, ludzie przyjeżdżają z Ameryki itp. Gościu siedzi w temacie od 40 lat. U nas w mieście są takie spotkania co roku.
A jeśli chodzi o mnie, to mam kilka płyt. Elvis jest OK !!! I dla mnie żyje.

Harrisonka

Dla mnie też żyje, ale niestety nie naprawdę. Za dużo dowodów jest na to,że nie żyje. Wiem wszystko jak to było. Kocham go:* :)

użytkownik usunięty
Harrisonka

Kiedyś był taki program o nim na TVP 2 w rocznice jego urodzin ,chyba luty czy styczen.I mam pytanie zagadke dla ciebie jaką piosenką Elvis zawsze konczył swoje koncerty?

Hehe doskonale wiem, Wiem o nim wszystko
Ta piosenka to Can't help falling in love with you :] Mam ją na płycie.

użytkownik usunięty
Harrisonka

King Elvis co myslisz o utworze ,który idzie tak: "We can't go on together with suspicious mind ,and we can't build our dreams on suspisious mind...."
To jest chyba best przebój Presleya taki no 1 !!??Co o tym sądzisz??

Ponadto -ogladałeś może film Mój idol widziałes co Harvy Keitel wyprawiał w nim ??@!!!! To jest wielkie kino o EP !

Co się teraz dzieje z Priscillą i jej córką??

Czy elvis mial nieślubne dzieci??

Remember the King !

Piosenka o której mówisz to Suspicious Minds,jest zajebista, rok 1973. Tytół można przetłumaczyć jako Podejżliwe Umysły. Nie widzuiałam filmu, o którym mówisz,ale widziałam pare innych i czytałam książki.
Priscilla ma się dobrze, ale co konkretnie dziś robi ot nie mam pojęcia :P Lisa Marie wyszła za mąż po raz 4 w styczniu, ma trójkę dzieci.

Elvis nie miał nieślubych dzieci. I tak na marginesie- ja jestem DZIEWCZYNĄ :]

Harrisonka

Sorcia, tam zamiast 1973 powinno być 1970 :]

Harrisonka

Z tego co mi wiadomo to Suspicious Minds jest z 1969 roku...

Harrisonka

To sukces, że przy jego stylu życia i licznych chorobach dożył do tych 42 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones