Elvis Presley

Elvis Aaron Presley

7,8
863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elvis Presley

Mimo iż jestem młody słucham jego piosenek. Najbardziej lubię te w stylu pop (lata 70te) bo te rock'n'rollowe sa na jedno kopyto:)))Moje ulubione piosenki króla to: Devil in disguise, I want to be free, Early morning rain, I want you i need you i love you, If i can dream, It's midnight, Kissin' cousins, Memories, Moody blue, My way, Suspicion, Sylvia, The next step is love, The twelfth of never itd :)Chcę znac wasze typy. Co do aktorstwa to było znosne, ale ten jego głos i urok.........Najlepszy był w 'Więziennym rocku' Inne jego filmy sa juz gorsze ale mają wdzięk..... Chciałbym byc na jego koncercie, przybic z nim piatkę. Elvis forever!!!!!!!!!!!!!Co o tym myslicie???????

Maniek_4

Ostatnio w radiu puszczają ciągle "In the ghetto". Zarąbista piosenka, no. (dopóki nie wsłuchałam się w słowa o_O ) Ostatnio jak jechałam autobusem i akurat leciała ona w radiu, kierowca dał na foola vol. Taka sama sytuacja zdarzyła się na basenie. Elvis wymiata, yeah!

Maniek_4

Człowieku, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ja go kocham!!!!!!Też jestem młoda(17 l.) a uwielbiam go.Ma zarąbisty głos, przystojny jak mało kto.Po prostu super!!!!!!Lubie wszystkie jego piosenki bez wyjątku, bo jak powiedziała moja przyjaciółka wszystkie piosenki w jego wykonaniu są super, jednak najczęściej nuce sobie If I Can Dream, In The Ghetto, Mary In The Morning, I Can't Stop Loving You, Always On My Mind, Release Me, Sweet Caroline, Brodge Over Troubled Water, Twenty Days&Twenty Nights i wiele innych, ale gdybym miała wymieniać tytuły,to nie starczyło by pewnie znaków:P Pozdro dla wszystkich fanów najwiękrzego Króla!!!!!!!!!!

Harrisonka

To fakt , głos ma super i jest Największym Królem !!!

mr_szakal

Gość jest niezły, ale najbardziej go szanuję za to, że zapoczątkował nowy styl muzyki. RIP bracie.

Maniek_4

Masz rację. Ja też chciałabym być na jego koncercie mimo tego, że jest to niemożliwe i dotknąć Jego dłoni. Ja najbardziej lubię takie piosenki jak: suspicious minds, polk salad annie, i got a woman, walk in my shoes, you've lost that loving feelin, blue suede shoes, jalihouse rock itd. Jeżeli chodzi o aktorstwo to nie mogę go ocenić bo nie oglądałam jeszcze filmu z Jego udziałem ale z pewnością obejżę. Bardzo lubię filmy dokumentalne na jego temat. Najbardziej lubię mi się podobał w roku 68-70. To są moje ulubione lata!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones