Emile Hirsch

Emile Davenport Hirsch

7,8
12 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emile Hirsch
Pseudoautochton

był genialny.i przedewszystkim naturalny.

a co cie przekona?

onestep

Był zamknięty w sobie, lekceważący wobec innych, prawdziwy Christopher McCandless wg relacji był inny i inaczej wyglądał (dopiero na Alasce stają się podobni).

Pseudoautochton

znajdź osobę która wygląda identycznie , i umie grać . ok?

onestep

nie jestem reżyserem, to mój komentarz do roli i tyle :)

Pseudoautochton

dla mnie był absoultnie genialny.

Poza tym , jest on cholernie utalentowany!

Pseudoautochton

Według jakich relacji? Czytałeś książke?? Ja czytałam i tam jest przedstawiony właśnie jako zamknięty w sobie. Jest tam duuużo na temat tego, że unikał uzależnienia się od ludzi. Mam na myśli, że mimo, że kogoś bardzo lubił, nie trwał ciągle przy tej osobie. Porzucał ją. Tam jest nawet sugestia, że bał się za bardzo zbliżyć. W każdym razie moja opinia o Nim po relacjach z ksiązki (jedynej jaka o Nim wyszła) to- osoba zamknięta w sobie, indywidualista.

Annika00

masz moze ta ksiazke w e-booku????
pozdrawiam

Mojazebrajaniu

http://wyslijto.pl/plik/clryj9uc0b link ze strony o filmie na filmwebie ;) nie wiem,kto wrzucił,ale bądź mu wdzięczny :P

royo_lilith

Czy mogę prosić o ponowne wrzucenie e-booka? byłabym naprawdę niezmiernie wdzięczna, bo nigdzie tego nie mogę znaleźć :(

RosaliaLux

Coś słabo szukasz, jest na stronie domowego gryzonia ;)

royo_lilith

No tak nie lubie tam wchodzić, pozatym nie mam konta, ale chyba jest powód aby założyć w końcu.
Dzięki za info :)

Pseudoautochton

Ja czytałam książkę i wiem, że pierwowzór miał właśnie lekceważące podejście ludzi, do ich konsumpcyjnego stylu życia. Dlatego rzucił szkołę, uciekł od bliskich. Nie pamiętam już co zrobił ze swoim samochodem, który podarowali mu rodzice ale nazwał to "próbą przekupstwa" z ich strony. I był trochę wyobcowany choć łatwo mu przychodziło zawieranie znajomości. Próbował choćby przekonać tego starszego mężczyznę u którego się zatrzymał, do wyzbycia się tych dóbr materialnych, by spakował swoje rzeczy i by wyruszył tak jak on...bo nigdy nie jest na nic za późno.

Pseudoautochton

genuialny był co ty tu za duperele gadasz ;|

kojot19

Niewyobrazam sobie kogos innego w tej roli ... naprawde;p no moze jeszcze Jared Leto by to niezle zagral

BriT

duperele? wow.

dla mnie był cholernie choelrnie cholernie genialny...

mow co chcesz

Pseudoautochton

w into the wild zagrał świetnie . Co do tego nie mam wątpliwości.
ALe to moje zdanie , a widomo ze o gustach sie nie dyskutuje .

j4dr00

To zobaczcie jak wyglądał prawdziwy Christopher McCandless: http://kolossia.over-blog.com/article-21365605.html. Emile Hirsch nie jest do niego ani podobny, ani wizualnie nie wzbudza sympatii i zaufania - jak Christopher.

Pseudoautochton

jeszcze raz link, bez kropki: http://kolossia.over-blog.com/article-21365605.html

Pseudoautochton

Widzieliśmy wszyscy jak wygląda prawdziwy,

ale nie rozumiem co to ma do rzeczy.....
i..

co?

onestep

przeczytaj ze zrozumieniem dwa posty wczesniej

Pseudoautochton

tak sie sklada ze przeczytalam,

ale to co napisales jest idiotyczne.i nie ma najmniejszego sensu jak i wartosci.

Pseudoautochton

piszesz że zepsuł rolę, a to chyba nie ma nic z wyglądem prawda? A poza tym, by mówić, czy ktoś wzbudza sympatię czy nie, to trzeba mieć z tym kimś jakąs styczność, a nie na podstawie zdjęcia. A wg mnie w filmie wcale jakoś sie odcinał o tych ludzi, świetnie z nimi koegzystował...Nie wiem skąd te wnioski.
PS: i taka mała prośba, nie powtarzaj błędu naszych kochanych dziennikarzy. Mówi się przekonująco lub przekonywająco. przekonywująco to nóż w serce naszego pięknego języka:)

Pseudoautochton

moim zdaniem wzbudzał przede wszystkim zaufanie i sympatię! zdecydowanie tak, z wygladu zachoania i charakteru;D

Pseudoautochton

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdtz8dBQhN1rlzw9do1_500.png
wystarczająco podobny...

Pseudoautochton

co Ty w ogóle gadasz? po pierwsze nie wiesz jaki był główny bohater w rzeczywistości. to, że ktoś powiedział tak a nie inaczej jeszcze o niczym nie świadczy. po drugie. nie ma dwóch identycznych osób. gdyby z Emile'a zrobili takiego samego Superpodróżnika to wtedy dopiero wyglądałoby to fałszywie i plastikowo. To nie jest typowy Hollywoodzki film. >.< dziękuję za uwagę.

alex_67

Rola jest świetna przecież! i podobieństwo też (to zdjęcie na końcu)

Pseudoautochton

Może ciebie nie przekonał, ale nie musisz go obrażać. Jest jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Nie zepsuł tej roli, wręcz przeciwnie, to dzięki niemu była ona tak genialna. Wprowadził do tego filmu, do tej produkcji ducha, nieżyjącego już McCandless'a.

magda16_27

zgadzam sie w 100% z Panią u góry. Naprawdę utalentowany i przemówił do mnie. Jego gra była wyjątkowo naturalna. Widać, że postać mu przypasowała.

magda16_27

zdecydowanie tak! zgadzam sie w calej rozciaglosci

michriutka

PASOWAŁ do tej roli i uważam że fantastycznie zagrał

nie wiem co mogło by przekonać

MonaBlackwood

Byl bezkonkurencyjny! Szanuje krytyke, jednak sa ludzie ktorzy takie slowa zakwalifikowali by do grzechow ciezkich!

Usopp

np. JA ;)

michriutka

był g e n i a l n y, nie rozumiem w jaki sposób można patrzeć na jego rolę jako na beznadziejną?

Pseudoautochton

W Into the Wild był fantastyczny, wspaniale się zapowiada jako aktor. Mam nadzieję, że wykorzysta swój potencjał.

kaoui

wygląda na to, że aktorzy przed wcieleniem się w jakąś postać z filmu opartego na faktach powinni sobie zrobić operację plastyczną, żeby wyglądać identycznie :)
Co do Hirscha - oglądałam z nim tylko 3 filmy - w każdym zagrał całkowicie różną postać i zrobił to doskonale. Nie mam wątpliwości, że ma wszechstronny talent. Trzymam kciuki za niego i myślę, że będzie jeszcze o nim głośno.

Pseudoautochton

Pitolenie!!! Nie rozumiem takiego paplania... Nikt nie wmówi mi, że nie był
przekonujący. Był genialny w tej roli i za nią należy mu się wielki
szacun!!!

Pseudoautochton

Jak grał? Nie ma takiego słowa jak "nieprzekonywująco".

Pseudoautochton

zagrał genialnie i tyle !

dominikaz

Taak. Ja również uważam że był świetny. Zresztą, film również. Chyba po raz pierwszy 2 godziny minęły tak szybko :P
Oh, nie wiedziałam że jest też książka. Jakii ma tytuł? ;>

ulcia_13

raczej taki sam ;)

Pseudoautochton

moim zdaniem facet świetnie poradził sobie z rolą i... no cóż mnie przekonał :)

Pseudoautochton

Wg mnie to była jego najlepsza jak dotąd rola. Szczerze- to nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek lepiej mógł to zagrać. Hirsch przypasował w 100%- grał naturalnie, oddał genialnie charakter Alexa, jego emocje, itd... Diamencik :)

Pseudoautochton

Jak dla mnie to była rewelacyjna rola!! I nie mam nic więcej do dodania

KillMee

NIE WYOBRAŻAM SOBIE NIKOGO INNEGO W TEJ ROLI OPRÓCZ EMILEA

Pseudoautochton

Chlopak jest dobry ale samo Into the wild to gowno

guga_buzka

odwrotnie chciałeś napisać

Pseudoautochton

Ja też uważam, że był beznadziejny, zepsuł cały film.
W ogóle zatrudnienie do tej roli takiego słitaśnego chłoptasia o śnieżnobiałym uśmiechu jak z reklamy colgate to już dla mnie profanacja motywu drogi i wędrowca.. że nie wspomnę o jego grze aktorskiej..

Pseudoautochton

Był zjawiskowy :)

Pseudoautochton

Kurcze tan chłopak nie pasuje do ról w jakich go obsadzają. Na temat jego roli w Into the Wild wypowiedziałem się wcześniej. Wczoraj oglądałem Alpha Dog - zagrał o wiele lepiej, ale zupełnie nie pasował do roli młodego gangstera z tą swoją chłopięcą buziuchną.

Pseudoautochton

aha... bo żeby zostać gangsterem, trzeba wyglądać jak gangster? są jakieś castingi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones