Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Po pierwsze to większość tu oceniających są nastolatkami którzy napalają się na byle jaką laseczke z ładną buźką, a po drugie to kiepska z niej aktorka... Rola w terminatorze 5 tego dowiodła...

adamm80

Podobnie jak wiele popularnych aktorek ja widzę tu tylko dziewczynę, która lepiej wygląda na zdjęciach niż w rzeczywistości. A co do jej aktorstwa Emily to drewno. Może z czasem się to zmieni.

Basia_101

Miałaś okazję z nią porozmawiać?

adamm80

to fakt, w Terminatorze była beznadziejna...

adamm80

Nie wszyscy nastolatkowie oceniają za "ładną buzię"... Sama jestem nastolatką i wcale nie oceniłam Emilii na 10, bo jest śliczną dziewczyną, tylko wystawiłam jej ocenę adekwatną do jej aktorstwa i do moich odczuć względem jej gry.
Trzeba przyznać, że Emilia ma urodę i wdzięk. Na początku GoT nie grała tak źle, powiedziałabym nawet, że była całkiem niezła. Kiedy Daenerys była zagubioną, skromną i pokorną dziewczyną, Emilia najwidoczniej potrafiła wczuć się w rolę i pokazać to na ekranie. Jednak gdy Daenerys zmieniła się w silną i niezależną władczynię, cały czas prysł i okazało się, że Emilia Clarke nie sprawdza się dobrze w takich rolach. Miała być "silna i niezależna władczyni", a dostaliśmy wywyższającą się, hmmm... osobę.

adamm80

A zazdrość boli jak cholera jak widzę. Generalnie Daenerys to kiepska postać do zagrania (dla rozsądnych ludzi niemożliwa do polubienia). Gra aktorska Emilii w GoT nie zachwyca. Niestety nie powiem nic na temat Terminatora, bo jeszcze go nie widziałem. Natomiast zaskakująco dobrą rolę miała w "Zanim się pojawiłeś". Po pierwsze to nie naiwna opowiastka i tani wyciskacz łez, które na tony się współcześnie produkuje. Emilia zagrała wręcz ideał kobiety. Nastolatkowie napalający się na laskę? A z której strony ona jest laską? Ma parę kilogramów, których nie czuje potrzeby się pozbyć, budowę ciała daleką od modelingu. Jej atuty to powalający uśmiech, ogromna energia, którą emanuje i przede wszystkim autentyczność, którą pokazuje w wywiadach. To normalna dziewczyna. Są takich miliony. Po prostu ona z tych milionów jest tylko jedna :)
Żadna z niej wielka aktorka, ale chyba nauczyliśmy się, że oceny na filmwebie są nic nie warte. Jest bardzo młoda, twierdzę, że zasługuje na czas i lepsze role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones