Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Przepiękne ma oczy i usta. Mogłaby zagrać jeszcze w jakiś filmach które można obejrzeć specjalnie dla jej urody

marian17

Mimo,że jestem kobietą to przyznam- nie mogę się na nią napatrzeć!:) Popieram, ma niesamowita urodę, zazdroszczę mojej rówieśniczce:) PIĘKNA!

kasia189

spoko dupka i niezle cycki.

shen16

a ty od razu o tych miejscach czy tobie liczy się tylko to + seks?

shen16

Jak nie jak tak.

kasia189

Zgadzam sie z Tobą Kasiu189, mnie Daneyris pasuje doskonale, nie potrafię się na nią napatrzeć i niecierpliwie czekam na sceny z jej udziałem :-)

kasia189

Faktycznie na urodę nie może narzekać :D Wygląda jak moja znajoma, szok przeżyłam jak zobaczyłam tę aktorkę :)

kasia189

No nareszcie kobietki które potrafią docenić ładną kobietę:) Ślicznie wygląda w srebrnych włosach

kasia189

Zgadzam się jest przepiękna , jakbym miała możliwość to bym się z chęcią uroda z nią zamieniła ;)

marian17

Racja. Bardzo piękna dziewczyna. Do twarzy jej w białych włosach. Całe szczęście, że niemal w ostatniej chwili zmienili aktorkę grającą Daenerys na Emilię, bo tamta jest strasznie brzydka.

Emeraldine

Śliczna i to bardzo,ma bardzo wyraziste oczka,ale bardziej podoba się w naturalnym kolorze czupryny ;)

Emeraldine

a kto miał grać wcześniej?

Infeasiblee

Tamzin Merchant

http://i2.listal.com/image/3161841/600full-tamzin-merchant.jpg

Emeraldine

dzięki, i podzielam twoje zdanie, dobrze, że ją zmienili :D

marian17

piękna, zagrała Dany idealnie, jak wyjęta z książki

marian17

Zgadzam się, bardzo ładna kobietka :) ale jedno mnie zastanawia, jak przy takiej figurze, mając 23 lata może dalej mieć takie pulchne, jakby niemowlęce, ramiona i przedramiona. Jakby nigdy ich do niczego nie używała :P
Mimo wszystko, wszystkie zbliżenia kamery na jej twarz są cudne.

Valvena

ramionka przepiękne <3 jak Marilyn Monroe <3

użytkownik usunięty
remedios1969

Oj tak albo jak Pola Raksa też miała takie drobne ramionka

Valvena

wszystko w niej jest piękne ...

sylar19

dla mnie ta kobieta to ideał.....

7lukas785

nie tylko dla Ciebie ;)

7lukas785

Anioł

Valvena

Takie panny są najfajniejsze przynajmniej jest se do kogo przytulić,a nie takie anorektyczki przytulisz i połamiesz w pół,będzie jej rente do końca życia trzeba płacić ;)

marian17

Piękna twarz , godzinami można by się wpatrywać . Ogólnie to najbardziej lubię dziewczyny z białymi włosami białymi anie blond jbc. Dlatego że są unikalne i nie chodzi mi tu o sztucznie pomalowane włosy chociaż w filmie tak jest ;)

ziomek5548

Jeszcze nie spotkałam się z kimś kto ma naturalnie białe włosy, pomijając staruszków. :) Masz jakiś przykład, bo jestem bardzo ciekawa? ;p

xDraught

Serio białe jak mleko . Widziałem ale nie podam ci przykładu bo takowa dziewczyna nie jest żadną top gwiazdą tylko zwykłą dziewczyną a włosów nie farbuje i wiem to ze sprawdzonych źródeł . Serio ma takie od urodzenia -;-

ziomek5548

Nie ma sprawy. :]

marian17

nie macie nic innego do napisania frustraci niż to, że ona jest piękna i, żeby wam owaliła gałę? to nie jest portal od wychwalania urody aktorek. Polacy z malutką dozą inteligencji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

bo nie masz pojęcia jak wielka ona jest. zajmij się swoją Maharadżo Filmwebu.

Eva01

Jak grosik. Jesli przesadziłem to o wybaczenie proszę.

Eva01

Wygląd należy chyba do walorów aktora. Czasem plusem jest jakiś rys charakterystyczny, czasem wręcz brzydota, w wypadku tej pani śliczna buzia. Skoro w PLiO pojawia się opinia, że Daenerys jest najpiękniejszą kobietą na świecie, to aktorka ją grająca musi budzić zachwyt widzów. I co w tym złego, że filmwebowicze chwalą jej piękno? Nigdzie w regulaminie portalu nie napisano "to nie jest portal od wychwalania urody aktorek". A zmysł estetyczny też wpisuje się w inteligencję. Słowa "owaliła gałę" są mi obce, ale obawiam się, że spora część powyższych komentarzy pochodzi od pań, do których też się zaliczam, więc hamuj swe frustracje, bo nie nas one dotyczą!

Eva01

No mogłaby wypolerować gałeczkę.

marian17

Zgadzam się,rzeczywiście jej oczy i usta są zajebiste.Zdecydowanie lepiej jej w jasnych włosach.

marian17

to najpiękniejsza aktorka jaką widziałam! w jasnych włosach wygląda cudownie :) może nie do końca pasują mi te sceny, kiedy widać całe jej ciało, ale buźkę ma śliczną :)

marian17

Czekamy na sextape :)

unbreak

padłem

marian17

Zjawiskowa aczkolwiek odnoszę wrażenie że mogłaby trochę lepiej grać w "Grze o Tron"
może to tylko moje czepialstwo ale... na czym to ja a tak zjawiskowa...

SaoSin

Daenerys Targaryen Zrodzona W Burzy - jak to dostojnie brzmi :)

SaoSin

czasami mimimalistwostwo potrafi byc plusem,zamiast zgrywac mimiki niczym Jim Carey ma glownie jedna poseonatwarz i tylko drobne ruchy oczu ukazuja,chlod,obojetnosc,wladze,lub wlasna opinie i tak ma byc,minimalistyczna mimika u kobiety ktora chce tron,trudno u niej sie spodziewacusmiechu,chce ja taka jak zaczela 3 sezon i z takim glosem jak w 3,04

Morden74

No zgadzam się w większości zobaczymy z pewnością jeszcze o niej usłyszymy gdzieś w przyszłości :p nic tylko czekać na filmy

marian17

Piękna kobietka zwłaszcza blond

użytkownik usunięty
marian17

Uroda dziewczynki typowa SG, bardzo urocza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones