Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke
allinyour_name

Moim zdaniem zdecydowanie przesadzili ;p Dosyć ładna dziewczyna, ale według mnie taką dziecięcą urodę i dla mnie nie jest seksowna. Jasne, jak facetowi się spodoba, to i potem będzie dla niego seksowna, ale tak wątpię, by np większość facetów na ziemi po prostu uznało, że jest seksowna. To raczej nie jest kobieta moim zdaniem, na którą patrzy się i myśli jaka jest seksowna. Można być ładnym, a nie być seksownym, ja w niej tego nie widzę ani seksapilu samego też nie. No i wygląda dziecięco i to samo w sobie nie jest dla mnie seksowne, tyle co słodkie, urocze i tyle ;p Seksowna to jest moim zdaniem kobieta, która wygląda na kobietę, nie nastolatkę, może mieć tzw. suczowaty wygląd. Z tym to mi się bardziej kojarzy, a z lalkowatą urodą to prędzej na konkursy najpiękniejszych, bo owszem to też fajna uroda, ale jednak nie że seksowna xD Zresztą nawet ładna, ale coś czuję, że bez makijażu przeciętna dziewczyna, nie jest osiągnięciem być ładną ucharakteryzowaną. Widziałam ją na jakimś filmiku i szczerze na ulicy widzę dużo ładniejszych dziewczyn. Jest nawet ładna, ale żadne cudo, nie przesadzajmy, bo zaraz tylko kobiety w filmach będą się podobać, a na ulicy już nie, a przecież one po wyjściu z planu już nie są takie piękne, tylko często przeciętne. Także szału nie ma z jej urody, jakaś naj to d,a mnie nie jest ;p

allinyour_name

"Niskopodwoziówa" o pospolitej twarzy z dużym biustem, który chętnie obnaża przed kamerą - ot, cała tajemnica.

allinyour_name

Jeśli tytuł brzmiałby "najpiękniejsza" to zgadzałabym się w 100%. Emilię zobaczyłam przez przypadek na jakimś plakacie promującym Grę o tron i to właśnie dla niej zaczęłam oglądać ten serial :). W ogóle uwielbiam dziewczyny z takimi pełnymi ustami, Emilia, Monica Belluci, Brigitte Bardot - to są moim zdaniem piękne kobiety. Czy jest najseksowniejsza? Moim zdaniem ma typowo dziewczęcą urodę, przykładowo w lekko widocznym makijażu jest przepiękna, ale gdy pomalują jej oczy na czarno i usta na czerwono to mam wrażenie że jej uroda wiele na tym traci. Dlatego dla mnie w grze o tron jest idealna, taka świeża i dziewczęca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones