Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Jw. Uważam, że jest śliczna i sympatyczna, ale aktorka z niej mierna. No, ale sama mówiła, że uczyła się grać w teatrze, nie na ekranie to może się wyrobi, niestety genialna nigdy nie będzie.

rurzaa

bez przesady... takie gadanie że "nigdy nie będzie" to brednie wyssane z palca... nie kumam jak można kogoś oceniać po po jednym serialu i w dodatku tak młodej osoby przed którą jeszcze całe życie i kariera...

koPenth

To jak myslisz, po co jest jej profil na fimwebie? By oceniac po jednym serialu. Z niecierpliwoscia czekam na jej kolejne wystąpienia i zaktualizuję moją ocenę - mam nadzieję, że na lepszą. :)
No a z tym, że genialna nigdy nie będzie to prawda, może się wyćwiczyć, ale geniusz się ma od razu, taki talent. :) Np moim zdaniem taka Sophie Turner (czyli Sansa Stark) która jest 10, albo i 11 lat młodsza od Emilii gra lepiej.

Mimo to uwielbiam Emilię, nawet mam tumblera jej poswieconego :P Natomiast staram sie tutaj w miare obiektywnie oceniac jej gre aktorską.

rurzaa

O, no i proszę. Właśnie obejrzałam nowy trailer Spike Island gdzie ona gra i od razu zoabczyłam z nią kilka scen gdzie gra twarzą zupełnie inaczej niz w GoT - super! Może po prostu nie radzi sobie z rolą pewnej siebie Daenerys, bo np w pierwszym sezonie była dla mnie bardzo przekonująca. Gorzej właśnie w 3cim.

rurzaa

W pierwszym była świetna, ale w trzecim moim zdaniem również źle nie wypada - odcinek 3x04, czyli jak zobywa armię był niesamowity!

rurzaa

Po części się zgadzam, jej brwi i oczy są z kamienia. Ale rola dosyć skomplikowana, w końcu istnieje w wyobraźni czytelników od kilkunastu lat. Liczę ze sie wyrobi, a o wyglad sie nie martwię - będzie rządzić w takich rankingach

laxman

odpowiem tak ze wlasnie w 3 trzesci pokazala cala moc swojej postaci gdzie wczesniej byla ograniczana i tylko czekam na final 3 trzesci z jej udzialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones