Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Swietna rola Sary Connor!

użytkownik usunięty

No w tym filmie pokazala sie z najlepszej strony jak dla mnie - wczesniej sadzilam, ze to taka mocno srednia aktorka (jako Daenerys mnie tylko irytowala) - a tu pokazala kawal dobrego aktorstwa!
Oby tak dalej! :)

Byłem wczoraj. Świetnie zagrała. Choć nie dali jej aż tyle czasu ile powinna dostać. Za dużo akcji, za mało jej relacji z Arniem, które były creme de la creme filmu. Jako Daenerys jest genialna. Przecież ona miała być irytująca w pierwszych dwóch sezonach. "Gdzie są moje smoki?" itd. Na tym polega Gra o tron, że dostajemy dzieci, które przechodzą przemiany, dorastają i na końcu Sagi lodu i ognia zwyciężą. Daenerys ma na początku jakieś 13 lat, ona ma być irytującą 13-latką. :) Później się ogarnia, zdobywa Nieskalanych, podanych, uczy się rządzić w Meereen, a niedługo poleci do Westeros zrobić Innym z dupy jesień średniowiecza. :)
Sansa też jest na początku irytująca i z każdym sezonem (tomem) jest coraz bardziej ogarnięta. Emilia Clarke genialnie gra Daenerys.

użytkownik usunięty
kendo777

Powiem tak - mnie Gra o tron juz znudzila, dalam sobie spokoj po chyba 3 sezonie.
Ale jesli powstanie kontynuacja Terminatora (a ponoc maja w planach trylogie) to strasznie chce ja znowu zobaczyc w tej roli!

kendo777

Za dużo akcji? Dla mnie za dużo patosowych i rzewnych gadek było, przez to film przynudzał, ale ogólnie dobry, średniej klasy film "akcji". Zaznaczam, że to moje zdanie, możesz mieć inne i nie zamierzam się spierać, kto ma rację, a kto nie, bo obydwoje ją mamy, bo to tylko nasze odczucia po seansie :)

malolmalol

Dlatego w podpisie na moim profilu mam napisane, że "kino to emocje, a nie argumenty". ;)

kendo777

a nie wchodziłem w profil :) no to się ciesze, że się zgadzamy

E tam. Do Lindy Hamilton nie ma startu. Mnie jakoś nie przekonała. Mam wrażenie, że wyglądała strasznie młodo.

grzesiek811

Linda była najlepsza :D

To my mind, Emilia Clarke can be considered one of Hollywood's best actors.
He has a very good and unique personality besides acting. I always admire Emilia Clarke..
For reviews Emilia Clarke biography you can visit Plaza Magazine.

Zgadzam się, dla mnie to też najlepsza jej rola, wygląda tu naprawdę ślicznie naturalnie w swoich brązowych włosach, za pierwszym razem aż jej nie poznałam, tylko pomyślałam że b.podobną aktorkę dobrali do starszej Sary O'Connor. Tutaj miała okazję zagrać zupełnie inaczej niż w Grze o Tron, bardziej dynamicznie i zdecydowanie.

Nawet ratowała ten film swoją osobą. Przyczyniła się do podniesienia oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones