Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

a chyba każdemu potrafiłaby zawrócić w głowie.

aplauz

Poświeciła tyłkiem i cyckami przed kamerą to co się dziwiszhehe

arthas74

Chyba coś w tym jest, mimo wszystko prawdziwą ocenę urody powinno się wystawiać widząc kogoś na żywo.

aplauz

Nie wiem, czy bycie dorbniutką stoi w sprzeczności z byciem przepiękną dziewcyzną. Moim zdaniem wręczp omaga, bo jednak prawdizwa kobiecość dizś powinna stać w opozycji wobec szutuczności, która jednoznacznie kojarzy się z wielkimi piersiami, mocnymi nogami itp. Emilia tworzy nowy kanon piękna - obok takich dzewczyn, jak np Imogen Poots czy Saoirse Ronan

laxman

Saoirse Ronan jest brzydka

Gyp

Czekałem na Ciebie. Czekam na każdego, kto podm oimi postami odnosi się do Saoirse Ronan.
Jeśli naprawdę uważasz, że jest brzydka - w porządku. Może nigdy w życiu nie widizałeś kogoś brzydkiego. Ale nie lepiej nazwać to w ten sposób, że po prostu nie trafia od Ciebie jej wygląd? Wie, o gustach sie nie dyskutuje, ale, na Boga, nazywajmy rzeczy zachowując wszelkie proporcje. Serszja jest oryginalna, ale nie brzydka.

laxman

Łoł łoł łoł, po co od razu się tak rozpisywać? I czemu mnie bierzesz za jakiegoś największego wroga i co najgorsze - czekałeś na mnie?!
Poza tym napisałeś że Saoirse Ronan jest piękna, więc się do tego odniosłem

laxman

Czy Ty nie jesteś czasem paranoikiem?

Gyp

He, he... no może trochę jestem paranoikiem. Tak po porstu chciałem odpowieidziec

laxman

Się opanuj człowieku. Żyjemy w wolnym kraju,
więc wybacz, ale nie jesteś tutaj dyktatorem,
żeby mówić - co kto ma pisać.
Tak jak ty masz prawo mówić, że jakaś laska jest piękna,
tak inni - że brzydka.

GodWhore

wysoka nota ciekawe za co... grała w zaledwie jednym serialu i to tak sobie.

niepokorna_ja.

Słucham?

GodWhore

Przepraszam.
Chciałem być błyskotliwy, a nie chamskim trollem. Może przesadziłem.

laxman

Ta Imogen Poots też nie powala, a Emilia Clarke na żywo na pewno trochę traci. Ona ma ledwo 1,6m :o

aplauz

Jest przepiękna. Aż miło na nią popatrzeć w serialu :) Bardzo dobrze gra swoją rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones