Emilian Kamiński

Emilian Kazimierz Kamiński

7,3
3 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilian Kamiński

Ale znienawidzilem go po nagraniu w ktorym krytykuje Wojtka J. Mozna stan wojenny lubic i nie lubic ale publicznie takich rzeczy nie powinno sie wypowiadac.

Drunksoldier

Żyjemy w demkratycznym kraju i każdy może wypowiadać się jak chce.

tomucho77

Masz rację. Dlatego tez powiem co chcę . Jesteś dupkiem.

percas

Byłeś na pogrzebie Wojtka ?

Drunksoldier

jakby ci ktoś zmarnował kilka lat z życia to też byś go zbluzgał.

Drunksoldier

Według mnie są to kapitalne teksty na które ta osoba i to co ta osoba zrobiła w pełni zasłużyła.

Drunksoldier

"Mozna stan wojenny lubic i nie lubic"

Gratuluję

Drunksoldier

Proponuję Ci obejrzeć ten film,być może wtedy trochę inaczej na to spojrzysz
http://www.filmweb.pl/film/Bojkot-2008-499294

ladyant

Otóż to :)

Drunksoldier

To nie były "wypowiedzi" osobiste Pana Emiliana, to był krzyk ludzi skrzywdzonych w tamtych czasach. "Wyrzygany " jedynie ustami tego aktora. Choć trzeba stwierdzić, że i sam Emilian też ucierpiał w tamtych czasach od komuny

użytkownik usunięty
Drunksoldier

Pokazał jakim chamem i prymitywem jest tą marną prymitywną pseudopioseneczką a swoją drogą to też hipokrytą bo za komuny sam grał.

A co ma jego gra do stanu wojennego ?

tomucho77

Pewnie to, że każdy kto śmiał grać za komuny jest zdrajcą Polski i przyjacielem CCCP :D
Ja nadal myślę, ze Kamiński to fajny facet, robi swoje i to dobrze, bardzo lubię jego dubbing. Natomiast jako aktora pochwalić go nie mogę, bo nie widziałem jeszcze roli, która by była dla niego "stworzona".

Drunksoldier

Głąbie to była recytacja wiersza. Znakomita omen omen

Drunksoldier

Hmm, to właśnie zacząłem go lubić, a ty komuchu won.

Drunksoldier

Co prawda byl na tym nagraniu w towarzystwie pospieszalskiego, ale nie sadze by mial jakies szczegolnie prawackie poglady.

paw_2

A nawet jakby miał 'prawackie' to co??Jaruzela choć już nie żyje to można dalej publicznie jechać,bo dla niego ludzkie życie nie miało żadnej wartości.Sługus Moskwy,który mnóstwo ludzi wysłał na tamten świat.Ludzi,którzy walczyli za ten kraj i ludzi,którzy byli przeciwni komunistycznemu reżimowi.Bandzior na usługach sowietów i tyle w temacie.Tfu!

Drunksoldier

Jaruzela choć już nie żyje to można dalej publicznie jechać,bo dla niego ludzkie życie nie miało żadnej wartości.Sługus Moskwy,który mnóstwo ludzi wysłał na tamten świat.Ludzi,którzy walczyli za ten kraj i ludzi,którzy byli przeciwni komunistycznemu reżimowi.Bandzior na usługach sowietów i tyle w temacie.Tfu!

Drunksoldier

A ja go wtedy polubiłem. Trzeba być niespełna rozumu, żeby nienawidzić kogoś za obelgi pod adresem zbrodniarza. Zbrodniarza, którego zwłoki powinny zostać wykopane i wystawione na publiczne gnicie ku przestrodze innym skur...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones