Emilian Kamiński

Emilian Kazimierz Kamiński

7,3
3 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilian Kamiński

Pana Emiliana darzyłem wielkim uznaniem za jego aktorstwo. Niestety podczas 4 Festiwalu Interdyscyplinarnego w Żyrardowie, na który został poproszony wraz z wieloma innymi aktorami i ludźmi TV przez Artura Krajewskiego( żyrardowianina , człowieka honoru, malarza, poetę obecnie adiunkta warszawskiej ASP ), Pan Emilian był sarkastyczny, podminowany, roztrzęsiony. Nawet próba wykonania mu fotki przez jedną z dziewczyn wolontariuszek, nie pozostała bez słów krytyki ze strony tego aktora. Nie wiem co było powodem jego takiej zaciekłości, ale zachowywał się dość specyficznie, jak to młodzi teraz mówią „jad wręcz wylewał mu się z ust”. Od tamtej pory patrzymy z żoną i córką trochę innym spojrzeniem na tego aktora, choć przyznam, że nadal go lubimy. Dodam tylko, że Pan Artur przez 4 lata dla promowania Żyrardowa, zdołał zaprosić około 1200 sławnych i przychylnych mu ludzi teatru, filmu i TV bez dotacji ze strony miasta.

wojtek8

Może miał gorszy dzień? Sam piszesz, że zrobił dużo dobrego dla Waszego miasta.

duzami

Dużo dobrego dla Żyrardowa zrobił i nadal robi Pan Artur Krajewski, co z resztą napisałem.
Proszę czytaj ze zrozumieniem.
POZDRAWIAM!

wojtek8

Słusznie zwracasz mi uwagę. Pomyliłam wszystko, bardzo przepraszam.

wojtek8

Pamiętam, jak jakieś 2 lata temu widziałam go w Poznaniu w Starym Browarze. Siedział w jednej z restauracji i posyłał wszystkim wokoło nienawistne i jadowite spojrzenie, choć wcale nie był przez nikogo w jakikolwiek sposób zaczepiany.

aneta_xyz

Może mu żywopłot przed knajpą nabluzgał albo paprotka w lokalu nagadała? - http://www.astromagia.pl/zodiak/gwiazdy-mowia-o-gwiazdach/6933-czowiek-ktory-ma- moc

wertuqq

Kto wie... Może ryba na talerzu, albo coś innego, co tam akurat konsumował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones