Emilian Kamiński

Emilian Kazimierz Kamiński

7,3
3 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilian Kamiński

................................................

NIe nazwał ją wybitną aktorką, tylko zatrudnił ją swego czasu w swoim teatrze, ale z tego co się orientuje ta współpraca się już zakończyła.

rusekolsztyn

Zatrudnił i komplementował, jako sprawną aktorkę. Parę dni temu widziałem ich razem na scenie, KC radziła sobie bardzo dobrze, choć było widać, że nie ma warsztatu teatralnego (mówiła zwyczajnie ciszej niż inni i słabiej ją było słychać na scenie, ja miałem miejsce w jednym z pierwszych rzędów na widowni, więc nie był to problem. Jak by było, gdybym siedział z tyłu? Nie wiem).

Awdar

Dziś znów byłem na tym samym spektaklu (wygrane bilety, nieważne) i znów ta sama obserwacja - radzi sobie, gra tak dobrze jak Kamiński i reszta tylko jakoś bardziej jej trzeba słuchać ;)

Awdar

Kamiński jest super bardzo go lubię za komedię , za śpiew i że gra w moim ulubionym serialu M jak miłość

kinomanka_13

Ciekawe jaki jest w życiu prywatnym w filmach zazwyczaj gra mendy i dobrze mu te role wychodzą.

Ruben_fw

byłam na spotkaniu z Panem Emilianem pod koniec lipca tego roku i Pan Emilian to całkiem fajny, sympatyczny facet. Ja i mój tata mamy z nim zdjęcie no i autograf mi swój dał. W tym roku w Międzyzdrojach widziałam jego żonę Panią Justynę Sieńczyłło i to bardzo przemiła osoba wiem bo z nią rozmawiałam dwa razy, i byłam na spektaklu ,, Noc Gwiazdy " z udziałem Pani Justyny i Pani Marzeny Trybały. Świetnie te aktorki zagrały polecam ci ten spektakl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones