Emilian Kamiński

Emilian Kazimierz Kamiński

7,3
3 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilian Kamiński

Jakim cudem nigdy się nie zorientowałam, że pan Kamiński dubbingował obie te postaci z moich ulubionych bajek z dzieciństwa? Obie to mistrzostwo...!

midi0210

Chciałem napisać coś podobnego. Jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć, że za Pumbe i Sebastiana mówi ta sam osoba, nie wspominając już o śwince-skarbonce w Toy Story. Wielki szacunek, niesamowity aktor dubbingowy.

Michalq

też go bardzo lubię nie tylko za role filmowe, ale chociażby za dubbing świnki skarbonki toy story i te słynne ,, znasz kung fu to zrobię tatara " czy jakoś tak.

midi0210

W liście jego ról głosowych brakuje tytułowej roli Kota Tip Topa z serialu wytwórni Hanna & Barbera. Obok Pumby to jedna z pierwszych jego ról, jakie poznałem w życiu. Rolę kraba Sebastiana poznałem później, bo na początku znałem wersję "Małej syrenki" tylko z lektorem (tak samo zresztą "Aladyna", "Piękną i Bestię", "Bambiego" i "Dumbo" też oglądałem z lektorem, a o istnieniu wersji dubbingowanych dowiedziałem się dużo później).

midi0210

https://www.youtube.com/watch?v=4GB_e4MEED4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones