Emilian Kamiński

Emilian Kazimierz Kamiński

7,3
3 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilian Kamiński
kozi_gliwice

no jezeli na podstawie tego filmiku tak sadzisz togratuluje szerokiego sojrzenia na jego osobe:P

kozi_gliwice

Szkoda, że nie obejrzałeś wstępu do tego wystąpienia. Jeśli chcesz, proszę http://www.youtube.com/watch?v=cPy4_P5j9ow . Sprawę Jaruzelskiego pozostawię bez komentarza.

kozi_gliwice

Ciesz, że nie znasz mojej starej!

kozi_gliwice

sama prawda o towarzyszu J.

reksio99

Jesteś wiadrem na odpadki u Jaruzelskiego że wiesz co jest prawdą a co nie??

kozi_gliwice

On czytał list, który napisał ktoś inny. Ale autor tego listu według mnie też nie jest odrażający, wręcz przeciwnie, powiedział to co inni myśleli.

kozi_gliwice

Ty komuchu jeśli myślisz że wrócą czasy w których ty i ci twoi ziomale moskiewscy będą rządzić Polską to grubo się mylisz.
Prawda w oczy kole co nie komuchu ?.

tomucho77

kto jest "komuchem"?
: D

kozi_gliwice

No ty jesteś skoro wyzywasz mówiącego prawdę pana Emiliana od wulgarnego, odrażającego typa zionącego nienawiścią.

Tak kochasz stan wojenny, Jaruzelskiego i Kiszczaka.

tomucho77

czy jeżeli uważam,że ktoś jest ordynarny i zacietrzewiony, to znaczy że jestem "komuchem"? gdzie napisałem, że "kocham stan wojenny"? cóż za brednie. utwór jest histeryczny i emocjonalny. użyte w nim słowa wskazują na jeszcze większą nienawisc do drugiego człowieka niż mieli, jak to nazywasz w dosyć podwórkowy sposób, "komuchy". to pseudoartystyczne dzieło nazywa sie "bluzgiem", co z samej definicji(!) wskazuje na wulgarność osoby wykonującej utwór. poza tym to absurdalne jak porównania takie jak:
farbowana świnio, premierze k.rewski, chamie zbuntowany,. zatęchła sklerozo,g.oju zasmarkany, zbiegu prosto z ZOO, gni.o zarzygana, jadowita me.do,ty kukło je.ana , niemiecki przybłędo,tchórzu zafajdany,ropiejący wrzodzie,ty diabelskie łajno, ty głupi pustaku itd.
można w ogóle rozpatrywać w charakterze prawdy i fałszu. jak udowodnisz, że Emilian pisał prawdę, że Jaruzeleski to np. "diabelskie łajno". ocen nie można traktować w kategoriach prawdy lub fałszu. powinieneś to wiedzieć jak chcesz brać udział w publicznej dyskusji. to wiedza elementarna. zresztą Emilian ma zły wpływ na innych, np. na Ciebie. nic o mnie nie wiedząc w swoim mniemaniu próbowałeś mnie też obrazić. to dosyć żenujące. to wszystko co mam do napisania. to ostatni mój post w tym temacie.

kozi_gliwice

WoW tak ciebie zabolały te zwroty ...
... "farbowana świnio, premierze k.rewski, chamie zbuntowany,. zatęchła sklerozo,g.oju zasmarkany, zbiegu prosto z ZOO, gni.o zarzygana, jadowita me.do,ty kukło je.ana , niemiecki przybłędo,tchórzu zafajdany,ropiejący wrzodzie,ty diabelskie łajno, ty głupi pustaku".

Te określenia są niczym w porównaniu do tego co przeszli ludzie podczas stanu wojennego.
Stan wojenny należy potępiać w każdy sposób nawet w tak wulgarny, a nie przechodzić biernie i przyklepywać go tak jak ty to robisz.

Panie Emilianie genialne zwroty gratuluję panu trzeźwego męskiego myślenia.

tomucho77

Nie zauważyłem, aby te czasy w ogóle minęły :D.

kozi_gliwice

to nie jest żałosne to jest przepiękne! uwielbiam ten Bluzg. te bluzgi to za mało na takie ścierwo jakim jest Jaruzelski.

kozi_gliwice

ktoś tu już wspomniał ale to nie są jego słowa tylko list który otrzymał Emilian od jakiegoś człowieka

kozi_gliwice

po prostu powiedział to co każdy prawdziwy POLAK uważa o Jaruzelskim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones