Emilie de Ravin

7,5
5 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

Jeśli bym ją spotkał, byłbym szczęśliwy.
Jeśli bym ją przytulił, byłbym szczęśliwszy.
Jeśli bym ją pocałował, byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemii.
Jeśli bym się z nią ożenił, byłbym w siódmym niebie.
A jeśli bym się z nią przyjaźnił, umarłbym ze szczęścia.
Najlepsza aktorka jaka istnieje.

Viollipop

A jakby ci zrobiła laskę to jak byś się czuł? :)

dragon_33

Okej.

Viollipop

eee tam, kolega raczej nie ma szans zrealizować swoich marzeń, ale niech się kolega nie martwi, na pewno jest setki tysięcy podobnych niewiast na ziemi, to jest typowa uroda.

uFGoogle

Wiem, przecież to jest niemożliwe. Autograf jednak da się zdobyć, fajnie by było.

Viollipop

DROBNA sugestia.
Błąd, wszystko jest możliwe, ale nie siedząc na dupie przy kompie;p
Jeżeli tlyko byś chciał naprawdę to spakowałbyś się, poleciał do niej (adres nie trudno znaleźć na necie) i porozmawiał, wyznał co czujesz;)
Wtedy nie miałbyś sobie nic do zarzucenia, wtedy mógłbyś mówić, że próbowałeś, myśleć, że jest to nie możliwe ;p
Chyba, że nie znasz na tyle angielskiego, to wtedy juz problem ;p

Weź przyklad ze mnie:p zawsze robie to co chce, nie trace czasu na marzenia;p
Lepiej coś zrobić a potem pomyślec, niż najpierw pomyśleć by się zniechęcić, a potem żałować że czegoś nie zrobiłeś ;p

kowal1528

podejrzewam, że jakby ktoś podbiegł do niej i zaczął jej nagle mówić, że ją kocha itd(chociaż to pewnie dość częste) to zabrała by go ochrona ;)

gruba007

Tak, to całkiem możliwe, ale trzeba walczyć o wszystko czego się w życiu pragnie :)

Zabrałaby go? To zabrała, ale chociaż nie miałby nic do siebie, że nie próbował czy coś ;p

uFGoogle

Czy ja wiem, czy taka typowa ta uroda? Wydaje mi się dość charakterystyczna. Większość aktorek tzw. młodego pokolenia praktycznie się dla mnie nie różnią, a ją zapamiętałem już od pierwszych sekund w Lost. A w ciemnych włosach jest po prostu zjawiskiem nie z tego świata.

Viollipop

Jest piękna, oglądałem każdy film z nią, oprócz Carrie, nigdzie nie moge znależć tego filmu ze Carrie

użytkownik usunięty
Viollipop

Po 7 latach nadal do niej wzdychasz, czy już ci przeszło? :-)

nadal wzdycham ale ten post to rzyg bez kitu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones