Emilie de Ravin

7,5
5 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

Część ról o jakie walczyła otrzymała wałaśnie Maggie, zobaczcie w ciekawostkach, Emilie ubiegła się z poczatku o role shannon. Jakos polubiłam obie bohaterki, szkoda że jedna umiera :<

paniB

Widzę, że nie jestem jedynym fanem "Losta", z którego najbardziej lubiłem Shannon i Claire (choć w moim przypadku do świętej trójcy zaliczała się jeszcze Kate).

theszymonfilipiak

Też tak Uważam, Właśnie te trzy wcieliły się najlepiej w role, a Emilie jest przeurocza i przepiękna, a Shannon też, ale nie wyobrażam sobie kogo innego jako Claire, a Emilie byłoby szkoda gdyby w drugim sezonie umarła

Totemus

Co? Jakie umarła? Nie umarła.. Po prostu zostawili ja na wyspie, Proste.

paniB

wiem, ze nie umarla, mowie ze gdyby byla shannon to szkoda zeby umarla w 2 sezonie poza tym potem kate i sawyer zabrali claire xz wyspy

theszymonfilipiak

Kate była spoko, ale trochę mnie denerwowała.

paniB

Ja (serialową) Shannon pierwszy raz zobaczyłem w Californication i zleciałem z krzesła gdy dostałem próbkę jej seksapilu:P
Boska kobieta, ale Emilie też dobra aktorka i ładna. I to jest ten przypadek, że wcale nie musi być cycków żeby kobieta była piękną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones