Emily BrowningI

Emily Jane Browning

7,5
8 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Browning

Po prostu ideał dziewczyny :) Te pełne, mięsiste usta... :P
Aż chce się ugryźć :D

Plaski_

chyba mięsiste to niekoniecznie odpowiednie słowo:/

Stilnes

zdecydowanie. Ale usta ma śliczniutkie.

mrs robinson

nie ma no ale co tak komu sie podoba

Plaski_

Moim zdaniem ładnie ją wykreowali w filmie Sucker Punch. Ładne miała oczy i całkiem dobrze tam zagrała.
Na tym zdjęciu profilowym wygląda nie najlepiej.

mk34

Ja myślę zupełnie inaczej. Widząc po zdjęciach z Sucker Punch,Em wygląda strasznie sztucznie w blond włoskach. Najładniej wygląda w filmie: Nieproszeni goście ( dziewczęco i naturalnie )..

mrs robinson

w filmie Sucker Punch wszytskich dziwnie wykreowali, ogolnie ona nie jest za piekna, no ale komus taka uroda moze sie podobac

sonnenEW

faktycznie :P. ;)

mk34

Bardzo ladna, srednio zagrala w sucker punch, ale spiewa swietnie!

_REX_

ładna ładna

Plaski_

Racja, jest po prostu zajebista!

Plaski_

jak się gryzie *.jpg?

Plaski_

Nie wydaje mi się, żeby była jakaś superkobieca. Kiedy w telewizji śmignął mi skrócony trailer 'Sleeping Beauty', o którym to filmie pierwszy raz wtedy usłyszałam, myślałam, że w głównej roli obsadzili jakąś 14-15-letnią dziewczynę (nie znałam dokładnie fabuły). Dopiero później sprawdzam, a tu 23 lata...

Plaski_

Mimo, że jestem dziewczyną to też się dołączam do zachwytów. Świetnie wyglądała w Nieproszonych gościach - i co najlepsze grała tam główną bohaterkę więc było na co popatrzeć. Rzeczywiście w Sucker Punch trochę nienaturalne te blond włosy, ale i tak jest piękna. Nie mogę się doczekać, żeby obejrzeć Sleeping Beauty.

anija_a

Według mnie, świetnie wygląda w Sucker Punch - te blond włoski może faktycznie trochę nienaturalne, ale wygląda w takich o niebo lepiej niż w takiej fryzurze w tym głównym zdjęciu. Poza tym te śmieszne, fikuśne mundurki w Sucker Punch - pasują jej ;D

użytkownik usunięty
Plaski_

W filmach wygląda naprawdę super, ale na czerwonym dywanie prezentuje się momentami po prostu tragicznie. Nie wiem czemu dobiera tak potworny makijaż, kiedy ma taką ładną twarz!

Jest bardzo ładna, ale nie w blond włosach ; / Kojarzy mi się wtedy z lalką barbie

Kalinea

Racja, w blond włosach, szczególnie w roli Babydoll - jak sama nazwa wskazuje, wygląda jak lalka. Ale myślę, że kreacja do Sucker Punch jest dopasowana idealnie do Emily, ze względu na jej charakterystyczną urodę - niewinna a zarazem zadziorna :) i włącznie z tym, blond włosy w tym przypadku i cała jej kreacja wyglądają naprawdę nieźle :)

ignis1903

Znów oglądałam 'The Uninvited' i znów wpadłam w zachwyt. Wygląda tam po prostu cudownie, jest przepiękna! Mam nadzieję, że jeszcze w jakimś filmie zaprezentuje się w takiej fryzurze jak tam :).

anija_a

Dla mnie jest to ideał dziewczyny. Lecz jako brunetka w długich włosach wyglądała lepiej.

Harold90

Dla mnie to też ideał dziewczyny i podzielam Twoje zdanie odnośnie włosów. Szkoda tylko, że w mediach nie lansuje się takiego typu urody :)

anija_a

Nie moge przestac sie na nia gapic powaznie. Wyglada olsniewajaco!

harom

Emily jest śliczna. Buziunia jak laleczka.

anija_a

W tym filmie wglądała olśniewająco i podobnie jak Ty mam nadzieję zobaczyć ją jeszcze w podobnej fryzurze w którymś z filmów, ale nowe filmy z nią to do Polski dotrą może do 2030 roku;)hahaha

Plaski_

popieram i oczka i policzki mniam!

Plaski_

Taką mieć przy swoim boku i życie jest jak bajka ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Zamilcz siusiumajtku i idź obejrzeć ze swoim chłopakiem niezniszczalnych.
I nie staraj się śledzić moich wypowiedzi i odpisywać na nie w gównianym styylu bo nie robi to mnie żadnego wrażenia a wręcz przeciwnie :) robisz wtedy za błazna :P leszczu

jason86

Taki leszcz jak ty nie zasługuje na możliwość pisania w tematach ślicznej panny Browning.

0wner2

Ojj i co jeszcze napiszesz ? :)
Frajer z ciebie pełną gębą :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Jakieś problemy emocjonalne masz ? :)
Wyjdź na spacer , pobiegaj i ciesz się życiem i nie marudź tutaj dzieciaku :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Ooo chyba ten upadek z nocnika na głowę zrobił tobie większy uraz niż myślałem :)
Mnie dziw bierze że starzy pozwolili tobie korzystać z internetu wiedząc że mają upośledzone dziecko :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

<ziewa> co jeszcze wymyślisz :)
lekcje miałeś odrobić nieuku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Skoro jesteś nieukiem.
Hmm nie wiem czy taki dziad jak ty zrozumie ale wiesz to temat odnośnie Emily Browning więc... czy mógłbyś nie zaśmiecać dyskusji :)
Idź gdzie indziej i zaśmiecaj inne tematy ok ? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0wner2

Idź już dobra co ? :)
Tak na pewno przeczyta co piszesz i jeszcze pomyśli "ale on głupi".
Na prawdę nudny jesteś i nie pisz już miej ten swój "honor".

jason86

Nie przeczyta, ale inni przeczytają i będą widzieć jak głupi jesteś. Dobra, dobra, zamknij się już i nie odpowiadaj.

0wner2

No nara

jason86

Narazie. Zapraszam tylko na moją zaktualizowaną listę.

0wner2

No nara

0wner2

Twoich wypocin nikt już raczej nie przeczyta. xD

Unimportant

Ciekawe skąd możesz wiedzieć, że to były wypociny skoro wszystko zostało zablokowane za niezgodność z regulaminem?!

0wner2

No właśnie stąd. ;)

Unimportant

To były riposty tak inteligentne, że aż uświadomiły moderatorowi jak głupi jest, że ich nie rozumie i tak go to wzburzyło że wszystko zablokował.

0wner2

Tak, tak.. Na pewno tak właśnie było.. xD

Unimportant

Już nigdy się tego nie dowiesz ;)

Plaski_

Usta ma fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones