Emily Kinney

Emily Rebecca Kinney

7,4
4 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Kinney

O kurczę!!! Ona wygląda jakby miała z 15 lub 16 lat ;OOOO
No chyba w życiu nie widziałem takiej urody o.O ;3

JimboYCS

dokładnie w życiu bym jej tyle nie dał

użytkownik usunięty
skukany

Zgadzam się z Wami! A wiecie ilu nastoletnią dziewczynę gra w serialu? Mi się wydaje, że 17letnią. Choć w 13 odcinku 4 sezonu dziwnie ja siebie z Darylem patrzyli....jakby coś miało być; ) Tylko, ze Norman gra chyba 30 letniego kolesia więc to by było dziwne.

ja bym jej dał z 16-17 lat a z Darylem coś ich łączy bo to było widać już w momencie jak weszli do tej chatki i pili księżycówkę

użytkownik usunięty
skukany

Hm, może i masz rację choć mnie bardziej zaskoczył właśnie ten moment zaraz przed dobijaniem się zombie do drzwi kiedy sobie siedzieli w tym domu. No to ich spojrzenie na siebie było.... nie do opisania:D

W czwartym sezonie ma już 19 lat, w 2 miała 17/16.

użytkownik usunięty
Karirsu

Jesteś pewna? Skąd to wiesz? A przypadkiem twórcy nie mówili, że od całego wydarzenia minęło 1, 5 roku?

http://walkingdead.wikia.com/wiki/Beth_Greene
Oto odpowiedź na pytanie, które zadałaś, w czwartym sezonie ma 18 lat.

użytkownik usunięty
Karirsu

Yhm, czyli około 2 lat minęło

Widać to po Chandlerze Riggsu. Widać różnicę pomiędzy Carlem z pierwszego sezonu, a Carlem z czwartego.

użytkownik usunięty
Karirsu

Ojjj tak. Chociaż w rzeczywistości minęło 4 lata, a Chandler rzeczywiście się sporo zmienił.

JimboYCS

Stary, mnie to też rozwaliło, ja jej dawałem max 17 o_o'

JimboYCS

ona wygląda bardzo młodziutko racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones