Emily Kinney

Emily Rebecca Kinney

7,4
4 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Kinney

muszę przyznać że TWD wykonali świetną robotę z 28 latki zrobić 15 latke to nielada wyzwanie :D
ale za 5 lat i tak zaczną wyskakiwać jej zmarchy xD tego nie uniknie :P

drwalek

zgadzam się z tobą

matiklider

Tak zgadzam się z tobą i zobaczyłem a jak wygląda za nastolatka. Po prostu jestem w szoku :O

Nitro2050

What?

drwalek

w TWD miala 17 lat bodajze jak zaczela grac ;)

Mobilny

jak mogla miec 17 lat jak 2 sezon zostal wyemitowany w pazdzierniku 2011 r zanim napiszesz pomysl ;d
miala wtedy 26 lat

mastershoot77

chodzilo mi o jej postac, czyli Beth.

Mobilny

Ale i tak jej romans z Darylem był niestosowny. :)

nieznajomy43

Jaki romans znowu? Nie było niczego więcej po za przyjacielską zażyłością pomiędzy Beth i Darrylem. Jeśli uważasz że nie, to napisz dlaczego, która scena wskazuje na to że to był "romans".

użytkownik usunięty
FTRek

Jak już to związek aseksualny he he :)

drwalek

w serialu miała 17 lat (w 3 sezonie była o tym mowa, kiedy trzymała dziecko i rozmawiała chyba z serialową Sashą), kiedy zobaczyłam ile ona ma na prawdę lat, czyli 27/28 to po prostu nie mogłam zebrać szczęki z podłogi xd

drwalek

co ma ta wzmianka o "zmarchach" do rzechy?

drwalek

W ostatnim odcinku TWD zaczęłam zauważać jej wiek, na pewno nie wygląda na 29, ale widać różnicę..czasu nie oszukają.

użytkownik usunięty
drwalek

A ja się bałem, że staję się jakimś cholernym pedofilem - starałem się nie dopuszczać myśli, że ona mi się podoba a tu takie zdziwko - jednak instynkt coś przeczuwał.

Dobre :)

Daje lajka!

[ODKOP]
jak by nawet miała te 17 lat to nie musiał bys sie bać że jestes pedofilem xd
Jak by miała 14 to tak :v od 15 roku życia wszystko na legalu

drwalek

a mi się ona podobała jako Beth ! szkoda ze jej nie ma a chciakam aby byla z darylem ;p

MrsVampire

me too :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones