Emily Mortimer

Emily Kathleen Anne Mortimer

7,2
8 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Mortimer

drażni mnie i jest wg mnie strasznie brzydka, ale to własnie obie te cechy skłaniają mnie do obejrzenia kolejnych filmów!!! widzialam wszystko gra i transsiberian i może to masochizm ale koniecznie chcę obejrzec więcej! nie wiem na czym to polega, może wlasnie na tym ze nie jest cukierkowej urody i przyciąga uwage.jest zaprzeczeniem hollywood i to chyba paradoksalnie procentuje na jej korzysc!!!

Inermis

No, widzisz... Ja tez uważam, ze jest obleśna i niedobrze mi na sam jej widok, nie wspominając o tym, co się dzieje, kiedy słyszę jej okropny głos albo widzę kaczy chód... Różnica między nami jest taka, że ja już nigdy nie sięgnę po film z jej udziałem. Zepsuła całe "Wszystko Gra" i żałuję, że główny bohater nie uśmiercił jej postaci://.

Maaarcia27

wystarczy obejrzeć Młodego Adama, żeby zrewidować wasze teksty typu obleśna i strasznie brzydka. Ma piękne ciało, które może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka, a twarz bardzo przyjemna i sympatyczna. Można kogoś nie lubić, ale pisać, że jest obleśny to już lekka przesada.

Maaarcia27

Za przeproszeniem, co też Panie za głupoty tutaj wypisują. "Brzydka i obleśna" wyłącznie dlatego, że nie wygląda jak żywa lalka Barbie? Jako facet z całą stanowczością muszę stwierdzić, że Emilly jest bardzo piękną i szalenie seksowną kobietą, i fakt że nie jest sztuczną, "plastikową pięknością" jest wyłącznie czymś pozytywnym. W "Różowej Panterze 2" pomimo, że gra brzydkie kaczątko przyćmiewa swoją urodą (no i grą aktorską) sztuczną do granic możliwości Aishwaryę Rai (u której nawet "gra" jest strasznie zmanieryzowana i drażniąca).

gramin

dokładnie jako facet potwierdzam, ma w sobie to coś, według mnie jest piękną kobietą, nie wiem jak można ją było nazwać obleśną

wmmpw

Jako kobieta się zgadzam :) Ta aktorka jest piękna i w dodatku ma w sobie coś mega sympatycznego.

Maaarcia27

Panie napisały jw. dlatego, że same są doskonałe. To oczywiste przecież :D

Inermis

Moim zdaniem kobieta ma bardzo oryginalną i naturalną urodę, do tego mówi z rewelacyjnym brytyjskim akcentem, który osobiście uwielbiam. Pomijając wszystkie wyżej wymienione małostki, jak uroda i osobisty odbiór powierzchowności aktorki przez filmwebowiczów, Emily jest genialną aktorką i zawsze chętnie sięgam po filmy z jej udziałem. Zgadzam sie co do jednego, jest absolutnym zaprzeczeniem Hollywood, reprezentuje typową brytyjską szkołę stąd jej geniusz.

Inermis

ona nie jest brzydka, masz spaczony gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones