Emily Osment

Emily Jordan Osment

7,0
2 097 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Osment

W sumie spodziewałam się po niej czegoś wyjątkowego. Ma takiego wspaniałego brata, jest do niego podobna i do tego ma niemalże identyczny głos do Haleya. Więc dlaczego skończyła w takich Disney'owskich szmirach ?
Mogła byc kimś więcej. Jednakże dobrze sobie radzi. Zachowała chociaż trochę talentu aktorskiego :):)
Ale wątpię, że zagra w czymś poważnym. Już zawsze wszyscu będą ją kojarzyc jako głupiutką przyjaciółkę "wielkiej gwiazdy" Hanny Montany (czy jak to tam się pisze.) Więc,w pewnym stopniu jest mi z tego powodu przykro :D hehe

Gabriella_05

No tak, ja też myślę, że już zawsze będzie kojarzona jedynie z rolą Lilly w Hannie Montanie... a szkoda, bo wg mnie gra ona o wiele lepiej niż główna bohaterka tego serialu, a parę odcinków tam obejrzałam, chociaż nie mogę powiedzieć, że jestem fanką ;D. I rzeczywiście ma talent aktorski, a ciągle stoi w cieniu... pozdrawiam :)

like_a_dream

Mi to się raczej z Małymi Agentami kojarzy :D

użytkownik usunięty
Gabriella_05

Chyba nie dostaje propozycji w poważnych filmach bo nadal gra Disney'owskich szmirach ;D

Gabriella_05

Ja też się spodziewałam po niej czegoś więcej. Teraz może być już za późno bo wypracowała już sobie wizerunek gwiazdki Hanny Montany. A wątpie, że ktogolwiek chciałby oglądać poważne kino z dziećmi z Disney'a.

coco29

narazie koncentruje sie na karierze muzycznej, a moim zdaniem aktorstwo idzie jej lepiej ;D

Gabriella_05

Mnie się ona podoba,. Talent aktorski ma. Wokal ma genialny (choć jej piosenki są.... ;/ Tylko "let's be friends jej sie udała..). Byłoby miło gdyby uwolniła się z Disney'a...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones