Emily Osment

Emily Jordan Osment

7,0
2 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Osment

Emily zagra w nowym filmie ABC- "Cyberbully"
Fabuła filmu:
Taylor jest śliczną, nieśmiałą siedemnastolatką. Na urodziny dostaje od mamy komputer. Dziewczyna jest podekscytowana perspektywą niezależności, którą daje jej internetowe życie. Jednak wkrótce Taylor staje się ofiarą cyberprzemocy i zaczyna bać się kontaktów z kolegami ze szkoły. Trwa to, dopóki dziewczyna nie przekonuje się, że nie tylko ona ma taki problem- okazuje się, że wielu z jej kolegów i koleżanek również padło ofiarami przemocy w sieci. Jej mama postanawia zorganizować system, który ochroni w przyszłości młodzież przed podobnymi wypadkami...

Johny999

Film będzie miał swoją premierę 17 lipca oczywiście to data premiery w USA .

Spicke

Ale czemu nie jest jeszcze dodane że zagra w tym filmie?????

Johny999

Tutaj jest zapowiedź filmu: http://www.youtube.com/watch?v=RyzZQJ4G-o4
Zapowiada się nieźle, na pewno obejrzę.

Kociooka

"Zapowiada się nieźle"
Ciekawe określenie na dramat.
Ciekawe czy gdyby coś złego stało się twojej sąsiadce to też byś to tak określiła.
Bo dla takich ludzi jak wy oglądanie dramatów stało się rozrywką podczas gdy tak na prawdę powstają one po to aby pokazać co złego się dzieje i skłonić widzów do działania (jeśli po obejrzeniu dramatu tylko powiesz dobry film a nie będziesz próbował/a podjąć jakichś działań które miałyby zapobiec temu aby takie dramaty działy się w rzeczywistości to zawsze będzie to stracony czas twój jak i twórcy danego filmu).

Spicke

śmieszą mnie poniekąd takie komentarze jak Twój. Może dziewczyna (zakładam że to kobieta, jeśli nie, to przepraszam za błąd) miała na myśli, że zapowiada się niezła gra aktorska, fabuła, oprawa techniczna? A Ty od razu wyciągasz pochopne wnioski. "Dla takich ludzi jak wy" - skąd możesz w ogóle wiedzieć jakim ona jest człowiekiem?
...

maniakPLL

Nie żebym Cię oceniał ale jak ktoś odświeża temat z przed 4 lat to na pewno jest bardzo zajętym człowiekiem :D
Może faktycznie nie powinienem się czepiać ale już nie zliczę ile razy ktoś mnie wyzywał w sieci (nie żeby mnie to ruszało bo ja to taki bardziej dupek niż wrażliwy chłopiec) a jednocześnie jak patrzę na oceny filmów na tej stronie i wypowiedzi ludzi na stronach dotyczących tego typu filmów to widać że wszyscy kochają dramaty bo tacy są "wrażliwi" na ludzkie cierpienie i w ogóle ale jak przyjdzie co do czego to mają w dupie to co się dzieje u sąsiada za płotem. I faktycznie nie wiem czy ta konkretnie osoba jest taka ale ze swoich doświadczeń wysuwam wnioski że większość taka jest. Postaram się w przyszłości nie wsadzać wszystkich do jednego worka ale nie wiem czy dam radę.

Spicke

Często zaglądam w stare tematy, kiedy interesuję się jakimś aktorem albo aktorką :P No, może nie tyle co interesuję, ale zaczęłam oglądać Young&Hungry z Emily.

... No a poza tym nie jestem w tym momencie bardzo zajętym człowiekiem :D

Ja często wyrażam swoje zdanie w sieci i mnie też często wyzywano, tylko dlatego, że miałam inną opinię na dany temat. Może dlatego tak zareagowałam na Twój komentarz, poraziła mnie trochę Twoja zaczepność :P
Co do interesowania się "co się dzieje u sąsiada za płotem" - niektórzy nie lubią kiedy ktoś wściubia nos w czyjeś sprawy, ale rozumiem i wiem o co Ci chodzi. I w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś - nie wiesz czy ta konkretna osoba taka jest.
Bardzo się cieszę, że nie naskoczyłeś na mnie tylko dlatego, że zwróciłam Ci uwagę, a odpowiedziałeś normalnie i z kulturą :) To rzadko spotykane w dobie internetu - czasami mam wrażenie, że ludzie zachowują się jak, no cóż... debile, byleby nie być uznanym za innego.

A co do filmu to oglądałam i podobał mi się :) Gra aktorska moim zdaniem jakoś mocno nie powala, ale fabuła ważna i każdy powinien przynajmniej raz obejrzeć takiego typu film i spędzić trochę czasu na refleksji po seansie :) Mnie osobiście trochę zmienił i lubię do niego wracać, żeby przypomnieć sobie jakie wartości i zachowania są w życiu ważne.

Johny999

Właśnie obejrzałem film i wszystkim go polecam.

Spicke

a gdzie go można obejrzeć???

poison_poison

Tylko obejrzeć to nie wiem ja go pobrałem: http://download.amoviesz.com/?p=1770
Jest to 450 mb film w świetnej jakości jednak bez polskich napisów jeśli potrzebujesz napisów to musisz sobie gdzieś w necie poszukać.

Spicke

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones