Emily Ratajkowski

Emily O'Hara Ratajkowski

6,5
3 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Ratajkowski

Czy tylko dlatego, że rozebrała się w "Blurred lines"? Pięknych kobiet jest na pęczki.

Bonnie_filmweb

Tak, dokładnie dlatego, że rozebrała się w blurread lines. Dziękuję, dobranoc.

Bonnie_filmweb

Popularna? Nie znam kobiety.

czarna404

Dlatego piszę, że popularna, a nie sławna :)

Bonnie_filmweb

na jedno wychodzi

czarna404

popularny - taki, który jest używany powszechnie, znany ogółowi społeczeństwa
synonimy: słynny, sławny, znany
(źródło Wikisłownik)

także (powtórzę się) na jedno wychodzi :)

czarna404

Ja jednak odróżniam te dwa słowa.

Bonnie_filmweb

Tworzysz własny słownik? Great.

Popularna czy sławna (dla mnie nie ma wielkiej różnicy) - jakby na to nie patrzeć znana dla ogółu a nie sądzę, że ta panienka jest aż tak znana. Jakoś nie ma zbyt wiele komentarzy ani głosów.

czarna404

Ona jest chyba modelką, więc wśród środowiska modowego jest na pewno przynajmniej popularna.

Bonnie_filmweb

Ja tam rozróżniam te dwa słowa. To tak jak "ładna" i "śliczna". Oba wyrażają praktycznie to samo, ale jest różnica. Też mnie dziewczyna nie zachwyciła, rozebrała się w "Zaginionej dziewczynie", ale choć piersi ma duże, to po zdjęciu ubrań jakieś takie niekształtne.

Bonnie_filmweb

Będąc Słowianinem będzie ci trudno zrozumieć, że w krajach jak USA tylko w TV są ładne kobiety. Średnia waga typowej amerykanki to ok 100 kilo. Nawet jeśli już znajdziesz taką co ma odpowiednią wagę to powodzenia. Jej ryj może cię przerazić. Wystarczy przejechać się do Niemiec by zatęsknić za Polskimi widokami. Naprawdę trudno na świecie o ładne kobiety. U nas wkrada się amerykańska moda. Zobaczcie panoramę czy wiadomości. Tam kobiety mają mordy jak z gumy, jest wszechobecny botoks. Mnie to się nie podoba. Zresztą oglądalność TVP pikuje z roku na rok więc nie jestem jedyny.

skt84

U nas może nie jest aż tak źle, ale na każdym kroku widzę dziewczyny z maską - wyglądają idealnie, jak jakieś modelki, ale ciekawi mnie, jak by sobie poradziły bez podkładu...

skt84

Ona nie jest Amerykanką tylko Angielką.

skt84

SKT84 sadzac po tym 84 wnioskuje ze jestes juz 32 letnim facetem ktory troche w zyciu juz widzial i 'posmakowal' ale fakty sa troche inne od tych ktore napisales. Otylosc zaczyna byc choroba cywilizacyjna zwiazana z masa przetworzonej zywnosci a ze w USA jest najwiecej na swiecie zywnosci przetworzonej a do tego co do ich wyplat jest wzglednie tania to potem kobiety tak rosna w pasie,biodrach,cyckach itp.Zarcie z masakryczna iloscia chemii a do tego brak ruchu gdzie przecietna amerykanka nie chodzi na spacery ale wszedzie autem jedzie co sie odbija tym bardziej na obrastaniu w tluszcz. Kazdy wie ze aby schudnac potrzeba nie tylko diety ale tez ruchu. Nie schudnie nikt bez spalania kalorii i mocno wypoconego ciala. Uiwierz mi ze gdybysmy nie zyli w chorym mafijnym kraju gdzie steruje nami nie tyle rzad co koncerny finansowe i lobbysci to paliwo by bylo tanie wyplaty inne i co za tym idzie ceny zywnosci by byly zupelnie inne duzo nizsze. Wtedy przecietna Polka tez by miala auto stac by ja bylo na czeste smiganie autem wiecej by zarla bo zarcie tansze i tez by zamiast dreptac na tramwaj lub autobus by wolala wszedzie autem jechac. Tylko dlatego mamy wiecej szczuplych kobiet bo nie stac ich na mase zarcia i nie stac wiele kobiet na wlasne auto i czeste nim smiganie. Kolejny mit to taki ze Niemki sa brzydkie, Amerykanki sa brzydkie i grube a slownianki sa najlepsze... Gooowno prawda bo piekne kobiety sa na calym swiecie tylko od nas zalezy ktora wpadnie w oko. Polki tez by byly grube upocone i malo ruchliwe gdyby nie bylo tu takiego rynkowego bandyctwa i biedy. To ze te twoje zaje...ste Polki sa piekne i szczuple to tylko i wylacznie fakt ze nie stac ich na prowadzenie sie takie jak w USA. To by bylo na tyle bo wiekszosc z was najbardziej to lubi hejtowac i opluwac niz doczytac dluzszy tekst do konca. Dzieki za uwage tym co to doczytali i choc troche ze mna sie zgadzaja.

punisher822_filmweb

Byłem w Szwecji, Danii, Norwegii i Niemczech. Tamten post pisałem w 2014 roku. Dalej uważam, że słowianki najlepsze. Ty napisałeś to 3 godziny temu, ja ci powiem co się zmieniło przez te 2 lata... Niemki głównie młode, gapią się w telefon i interesują się teraz rurkowcami, zmieniło się, ja już wypadłem z gry, nie interesują mnie takie kobiety, ja jestem starym oldszujem. Po 30ce wyskoczył mi bęben ale nie jest źle bo to wina żony :D... . W norwegii nie widziałem żadnej młodej kobiety, jakoś tak trafiłem i widziałem same starsze baby ode mnie, wyjechałem stamtąd ze świadomością, że to kraj starych ludzi. Ogólnie to nie wiem gdzie będziesz szukał kobiety ale moim zdaniem niewiele widziałeś... Gdzie tu u nas te grube kobietki? Każda się stara by wyglądać na szczupłą i piękną. Zapisują się na rozmaite zajęcia, chodzą na fitness, siłownie... Moim zdaniem cudze chwalisz a swego nie znasz... pojeździsz po świecie, zatęsknisz za Polkami.

Bonnie_filmweb

Jaka ona śliczna? Jej usta wyglądają jakby ładowała w nie botoks. Paskudne.

Bonnie_filmweb

Ludzka zawiść dosłownie nie zna granic... Może być znana głównie z występu w teledysku i właśnie to Was wszystkich najbardziej wku*wia, Wy zawistne, warte pogardy przeciętniaki, które niczego w życiu nie osiągnęły, a jeżeli już cokolwiek, to najwyraźniej niewiele - skoro tak Was razi, że dziewczyna nie musi się zbytnio trudzić, by osiągnąć coś, czego żadne z Was w życiu nie osiągnie nawet przy największym wysiłku. Psy ogrodnika, prostaki i proletariat intelektualny.

californicationtheme

To ma być sukces?

Bonnie_filmweb

No cóż, niektórzy za miarę sukcesu uznają to, że jakaś osoba była widziana nago przez kilkaset milionów ludzi. Co poradzić ;)

Bonnie_filmweb

Żydowskie pochodzenie ;)

Bonnie_filmweb

Takie czasy . świecisz cyckami = robisz karierę.

Bonnie_filmweb

Każdemu z Was dam po mordzie. Piękna dziewczyna, kocham ją <czerwone serce>.

rastafal

Zgadzam się, że jest piękna, ale według mnie za dużo zarabia, a tak naprawdę nic pożytecznego nie robi. Jest tylu ludzi po studiach, którzy nie mogą dostać pracy, a jak już ją dostają, to za 1200 zł...Nie widzisz w tym niesprawiedliwości?

Bonnie_filmweb

Teraz ja muszę się zgodzić z Tobą. Jednak to nie jej wina, taki jest show biznes.

Bonnie_filmweb

Dopiero dzis ja pierwszy raz ujzalem w swietnym filmie o dj-ach pt.WE ARE YOUR FRIENDS i mnie oczarowala.Ma fajny egzotyczny typ urody i nieziemsko seksowne cialo.Kobiete taka jak ona by sie chcialo stale ogladac nago i nigdy by sie nie znudzila.Wiem wiem zaraz mi wyskoczy jakis pajac-hejter ze gadam jak napaleniec a takich figur jak ona jest sporo na polskich ulicach ale szczerze mam gdzies to co napiszecie bo wazne ze Ona dla mnie jest idealem seksualnej kobiecosci.Co z tego ze ma dosc przecietne rysy twarzy i nie zalatuje od niej typowa gwiazdeczka.EMILY ma to cos co mnie uzeklo. Boze jakbym chcial miec kobiete o podobnym typie figury.Szkoda ze mam wielkie problemy z zagadywaniem do obcych kobiet na ulicy bo zjada mnie trema bo pewnie takij nigdy nie trafie...

punisher822_filmweb

Współczuję ci, jeśli chcesz się wiązać z kobietą tylko ze względu jej figurę...

punisher822_filmweb

Hehe, w Playboyu takich jak ona nie brakuje. Nie są tylko tak popularne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones