Emily Swallow

Emily Rebecca Swallow

7,0
1 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Swallow

Podobno ma grać jakąś Amarę w 11. sezonie "Supernatural"

IsabelleSparrow

gra. pojawia się w 10 odcinku 11 sezonu. świetnie wygląda!

optimek

Po pierwsze pojawiła się już chyba w 1. odcinku i to na początku (jako dorosła Amara), a po drugie obecnie nie w 10., a w 9. była już jako dojrzała Amara ;-)

optimek

Żartujesz? Moim zdaniem beznadziejny wybór. Ma 36 lat a w Supernatural wygląda bardziej jak Darkness Grandma i jeszcze te eksponowane naleśniki w dekolcie...... Mogliby jej jakis dobry biustonosz zapodać. Rozumiem niechęć do silikonów, ale litości, jakieś poczucie estetyki należy zachować. O ile zdecydowana większość obsady jest idealnie dobrana do postaci, tak tutaj..... Ech, słabo, słabo

MonaTheCat

Moim zdaniem jest ok, ale też wątek Amary nie jest niesamowity.
Wiadomo Supernatural ceni się za pojedyncze odcinki, a nie główny wątek.

optimek

moim zdaniem i świetnie wygląda i świetnie gra,jest bardzo charyzmatyczna taka jak powinna być siostra boga.Ja bym tam dla niej zgrzeszył:)
MonaTheCat Po za tym ,może znawcą cie jestem ale na silikony mi to mie wygląda to raz,a dwa czy ciemnośc,ucieleśnienie wsztkiego zła i grzechów uważasz że naprawdę by chodziło w golfie pod szyję?It tak jak na ucieleśnienie zła nie jest wyzywająco ubrana,i dobrze.
Oczywiście to moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać

MonaTheCat po za tym czy to nie aby zazdrość przez ciebie przemawia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones